Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes beruházni egy ilyen...

Érdemes beruházni egy ilyen járgányra?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy megteszi egy műanyag motor is?


2009. júl. 21. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon drága. Ezt nem érdemes megvenni ennyiért.

Ez hasonló mint az és sokkal olcsóbb: [link]

[link]

2009. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem totális pénzkidobás. Lehet venni már kb. 3000 Ft-ért is szépeket, én pl. 2500 Ft-ért vettem a lányomnak egy szép békás motort.
2009. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog,hogy megvennék egy ilyet. Ugyanolyan fröccsöntött gagyi műanyag, mint amit kettőezerért is meg lehet venni. Magáért a Brendon márkáért meg nem fizetek egy fillért sem...
2009. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a műanyag motorra szavazok. Nem az ár miatt, hanem mert azt jobban tudja hajtani, ez nekem nagyon szélesnek tűnik pont ott, ahol előretenné a lábát!
2009. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de meg ne őrülj, hogy kidobsz ennyi pénzt egy ilyenért! Aranyos nem mondom, de a gyereket úgysem az fogje érdekelni, hanem hogy tekerhesse.
2009. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mitől tud többet, mint a sima motor 2-3.000 ft-ért?

Szerintem hülyeség ennyit adni érte...

2009. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A férjem is idiótának titulált amikor előálltam az ötletemmel.

V.melyik nap voltunk a Brendonban és a fiam le sem akart szállni róla, az itthoni nyuszimotorra meg rá sem ül.

2009. júl. 21. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Rövid leszek: Áááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!
2009. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért tekerte a boltban, mert az jobban tetszik neki, hanem mert a boltban voltatok :D HIdd el, ha nem akar "motorozni", akkor otthon ezt sem hajtaná :(
2009. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van!
2009. júl. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!