Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több (kis) gyerekes anyukák...

Több (kis) gyerekes anyukák ti mennyit alszotok/pihentek egy nap? Hánykor mentek ágyba és mikor keltek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire kicsi de nekem 10 7 1,5 évesek

kb 11-12 fele alszom el és reggel a kicsivel kelek aki olyan 5:30 - 8:30 között ébred (szünetben)

ha iskola lesz akkor 7 előtt egy kicsivel kelek majd mert indítani kell a nagyokat


mondjuk én mindig elvoltak 5-6 óra alvással

ha kellet még akkor délben az aktuális legkisebbel aludtam 1-2 órát


régebben mikor a nagyok voltak kicsik akkor is kb ennyit aludtam

2012. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobbik kislányom 3 éves a kisebbik pedig 8 hónapos.

Este olyan éjfél körül fekszek és kicsinek most jön a foga,ugyhogy van,hogy megébred éjszaka,de,ha éppen átalussza az éjszakát akkor olyan 7-8 körül kelt.

Álltalában alszok velük ebéd után 1-2 órát. Meg nekem nagyon sokat segít anyukám és,ha ő itt van vagy elviszi a gyereket vagy éppen párom korán végez és játszik velük akkor sokszor pihenek 1 órát napközben is.

2012. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos, majd 3 éves.11 körül fekszek (jobb esetben), fél 7-kor kelünk.Éjszaka többször kelek.6 hónapos 1x eszik, a nagyobbnak pedig még jön egy foga, sokszor fent van.Ebéd után ha tudok alszok velük.
2012. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, 5,3, 1 évesek. Összességében évek óta nem aludtam át szinte egy éjjelt se.

Az első gyermekem átaludta 5 hónapos korától átaludta az éjjelt, de a középsőm 2 éves koráig ébredt min.1szer de inkább 2szer.

A legkisebbem is ébred még 1-2szer.

Este így nyáron 8-9 között mennek aludni, reggel 7kor kelnek ( a nagyok) teljesen maguktól, tovább sose alszanak, inkább hamarabb kelnek.

A kicsi éjjel 11kor kel először hajnali 4 felé másodszor.

Én 11kor fekszek le hajnali 4kor kelek és reggel 7kor végleg.

Nekem nagyon nagy alvásigényem volt régebben, 7 óra minimum alvás kellett hogy jól érezzem magam, de persze ez gyökeresen megváltozott és végülis így is elműködök:)

Eleinte mikor 3 óránként szopiztak a gyerekek akkor 2x2-3 óra alvással is elvoltam (mert muszáj volt).

Sajnos nappal nem tudok aludni csak ha annyira rosszul vagyok, hogy beteg vagyok vagy ilyesmi.

2012. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!