Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon durva fogfájásra mi...

Nagyon durva fogfájásra mi vált be?

Figyelt kérdés

Most lett hó elején 1 éves, a szemfoga jön.

Délelőtt kapott 4,5 ml panadolt, most 1-kor 5 ml-t. Csak ölben akar lenni, rengeteget sír. Mit tehetek még érte?


2012. aug. 13. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Pálinka-vodka-kínai csepp.Nem kellemes de zsibbaszt.
2012. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dentinox. Az ínyére kenve. Azonnal hat.
2012. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nurofen szerintem jobb mint a panadol, vagyis nekünk jobban bevált
2012. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hülyén hangzik, de nekünk a BENURON szirup vált be, és a Panadol nem (ugyanaz a hatóanyaga mindkettőnek, csak a Panadol drágább, így a patikában a Benuront nem reklámozzák ...) A Nurofen sem vált be nekünk. Megpróbálhatod a Dentinoxot is, vagy használ, vagy nem ... Ha szopik még, tedd sokszor cicire, az csodákat tesz.
2012. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Benuron vált be.Én is vettem Panadol szirupot és feltűnt,hogy annál nagyobb mennyiséget kell beadni.Megnéztem a hatóanyag "töménységét"és a Benuronba 40mg/ml volt,a Panadolba meg csak 25mg/ml.Ez csak érdekességnek írtam.

A kérdésre a válaszom:ezen kívül még amiket adtál az én kisfiamnál jó hatású még a kukorica pehely,azt szereti rágcsálni.

És sokszor már csak a vígasztalás marad.Kitartás!

2012. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nurofen és frezyderm fogínyápoló vált be.
2012. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!