Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mi is a főzelék? Tovább lent

Most mi is a főzelék? Tovább lent

Figyelt kérdés
Ha főzelék szót használod babáddal kapcsolatban, az mit takar?A minap keményen bíráltak egy forumon, hogy ne is csodálkozzak ha a 9 hós gyerekem éjjel megébred egyszer enni (máskülönben alszik, sé evés után is alszik, anyatejes), ha nem kap elég főzeléket. Pedig eszik, csak van amikor nem mondjuk zöldség+hús, hanem gyümölcs+hús. de napona egyszer eszik zöldséget. Pl. ilyet is szokott: alma-répa-csirke. A gyümölcs + hús nem jó?
2012. aug. 13. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: alig várom, hogy végre aludhassak egy éjjelt. A nagy most lesz három, ő még rosszabb alvó volt. Másfél óránként kelt minden éjjel egy éves koráig. Azóta is megébred néha. Plussz a kicsi. Remélem lassan kinövi. :)
2012. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

OFF: Kedves 8-as! Hidd el, bele lehet jönni. A kisfiam novemberben lesz 4 éves. 10 hós koráig kelt hajnalban szopizni, majd a fogzás miatt és a szeparációs szorongás miatt kelt éjjel 1-2*. 13 hós volt mikor teherbe estem, ő még akkor keményen kelt éjjel 1-2*, a terhesség vége felé szarul aludtam, majd jött a kislányom, ő 11 hós koráig szopizott hajnalban. Mindeközben a fiam minden éjjel mikor felébredt kb 12-03 között, jött közénk, onnantól nem lehetett kényelmesen aludni. Kb fél éve ágytiszta, de éjjel 1* pisilni ébred. A kislányon végig alussza az éjszakát.

Eddig kb. 8 éjszakát töltöttem a fiam nélkül (4 év alatt) ezeken aludtam ébredés nélkül.

ON: számomra a főzelék: zöldség+hús+rántás, vagy rizs, vagy krumpli

gyümit rizzel vagy tejpéppel vagy joghurttal adtam.

De nincs összefüggés az éjszakai kelésekkel.

2012. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Emiatt leszólni valakit elég nagy badarság.Két lányom van,a nagyba alig tudtam valami kaját beletukmálni,rohangáltam utána,hogy egyen pár falatot,mert nem volt ideje sem enni.A pici lányom meg egy zabagép volt,nem fogod elhinni,reggel fél hatkor keltem,akkor már készítettem a főzeléket és a gyümölcspépeket.Tízóraira gyümölcspépet evett,amit krumplival,vagy rizzsel tettem tartalmasabbá.Ebédre zöldség-husi volt a nyerő,uzsonnára,vagy túróba kevertem gyümölcsöt,vagy a tízórairól megmaradt gyümipép volt a kaja.Vacsorára megint zöldség-husi főzelék volt és elalvás előtt szopott is.A déli alvásnál és reggel is szopott.Iszonyat különbségek vannak a gyerekek között,nagy hülyeség általánosítani.Ja,és mindkét gyereket én neveltem.
2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!