Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon összevesztem a férjemme...

Nagyon összevesztem a férjemmel, mert ide akarja hívni aludni egy estére a gyerekkori barátját.5 hónapos a kisbabánk,4éves és majdnem 6a másik kislányunk.2 szobánk van, meg egy ami mMindenes szoba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A megkèrdezésem nélkül hivta őket,és most meg már nem akar velem élni.Mit tegyek?Èn nem is ismerem őket,és nekem elég a 3gyerek,n!!Ők meg 5-en vannak!
2012. aug. 14. 14:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
Én teljesen megértelek, és aki azt írja, hogy békülj ki vele, szerintem nincs igaza, mert az megalázó lenne. Mi is rengeteget veszekszünk a férjemmel és szerintem nincs olyan pár, akik tökéletes harmóniában élnek, mint hogy itt egy páran sugallják. Épp azt akartam írni, hogy egy estére nyeld le a békát és bírd ki, aztán majd a férjeddel még megbeszélitek, de amikor írtad, hogy bulizni mennek... Hát szerintem is menj el rokonokhoz a kicsikkel aludni. Ez így gáz. Nekünk 1 gyerekünk van és családi házban élünk, de én is utálom, ha valakik itt vannak késő estig és hangoskodnak, mert mi nem ahhoz vagyunk szokva, meg a kicsim sem.
2012. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen típusú a férjed, de gondolom a háztartás és a gyereknevelés jó része a Te feladatod. Ezért nem érzi át. Ő majd tölt egy pohár bort a barátjának, majd leül velük beszélgetni, Te meg majd főzzél, takaríts, ágyazz, láss el plusz 3 gyereket és szolgáld ki őket amellett, amit amúgy is csinálnod kell.


Szerintem sem gondolt bele abba, hogy mivel jár ez neked, és kínos lenne visszamondania.

Keményen befognám a helyedben. Szolgálja ki ő, az ő vendégei.

2012. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Azért így már kicsit más a helyzet. Nem egy baráti találkozóra, beszélgetésre jönnek, hanem bulizni. Ez így tényleg elég gáz. Én azt hittem átjönnek vacsizni, beszélgetni, megisztok egy pohár bort, aztán mindenki megy aludni, esetleg az apukák még beszélgetnek a régi idők emlékére. Ez így ok lenne. Na de bulizni és berúgni és hajnalok hajnalán haza jönni, az nagyon nagyon necces.
2012. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha van egy mindenes helység ott elférnek szerintem.Én rugalmasabb vagyok. Ha a gyerekkori barátok 5 ff vagy 5 fős család? Mert ha család az asszonykát felhívnám hogy nem tudom hogy megfelel e nekik a nappali ,és nem tudsz ágyneműt sem adni eleget de szívesen látod őket.

Nem kéne ezen balhézni.

2012. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
utolsó: egy ilyen picike lakásban 10 ember szerinted elfér?
2012. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi amit amit írtatok!Jól esett,hogy valaki megért:)Tegnap úgy ahogy megbeszéltük,de mondtam neki itt nem lessz hajnalba dorbézolás,és senkit nem fogok kiszolgàlni!
2012. aug. 15. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!