Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a babam...

Hogyan szoktassam le a babam az 5 orasi kelesröl?

Figyelt kérdés
10 honapos, fel 8-kor fekszik le este. Reggel megissza a tejet, de utana mar nem akar visszaaludni. Ilyenkor magunk köze vesszük es 2 ora jatek utan beajul es alszik 2-2.5 orat. Mit csinaljak maskepp?

2012. aug. 15. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen a lányom is ezt csinálta, csak ő nem 2,5 óra után aludt legközelebb, hanem mondjuk 4-5.

De aztán leszokott róla. Nem mondom, hogy most szuper minden, mert általában 6-fél 7 között kelünk, de ez azért elviselhetőbb.

Én annak idején mindent megpróbáltam, tologattam a fürdetést, az alvást, a vacsorát, mindent. De hiába.

2012. aug. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korán fekszik le...
2012. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tovabb nem bir fent maradni este, meg en azt vallom, hogy egy ekkora gyereknek fel 8-8 körül aludnia kell. Neha tud aludni fel 7-ig is, ezert nem ertem miert ez a korai keles.
2012. aug. 15. 07:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ő így alakította ki az alvását akkor nem érdemes leszoktatni róla.Nem is nagyon lehet.Majd kialakul magától.Vagy próbáljátok meg hogy nem veszitek magatokhoz,hanem csöndben megitatni,mintha még éjszaka közepe lenne.Nem beszélni hozzá.Utána visszarakni ágyába.Ha nem sír akkor hagyjátok ott.
2012. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igy csinaljuk. Nem beszelek hozza, mikor beviszem a tejet. Egyedül megissza es varunk, hatha bealszik. De egy kis jatek utan elkezd unatkozni egyedül es sir. Ekkor megyünk at erte.
2012. aug. 15. 09:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Én lányom még csak 7 hónapos, de este 9.30-tól csak reggel 6-ig alszik. (ezalatt is kétszer kel)

Ha én fél 8-kor fektetném le már reggel 4-kor fent lenne...

Próbáld meg később lefektetni a babádat, minden nap negyed órával később, így majd tovább tud reggel aludni.

2012. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor kesön kelt fel a delutani alvasabol, akkor fel 9 körül tudtam csak elaltatni. Ugyanugy kelt fel 6 körül. Tehat ez sem jött be. Ezert vagyok tanacstalan.
2012. aug. 15. 10:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod leszoktatni. Hogy is tudnád. Hdd el ídővel rendeződni fog.Majd mindig kicsit később fog ébredni. Az én fiam mindig 6-kor ébredt, mostanában elkezdett 7-7:30-kor ébredni, 14 hónapig ezért rimánkodtam, hogy aludjon tovább, hát most már tovább alszik, de ő már 14 hónapos. El fog jönni az az idő a Te babádnál is amikor tovább fog aludni. türelem.
2012. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, remelem igazad lesz.:)
2012. aug. 15. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Most nálunk is ez a helyzet. Reggel fél 9-9 ig alszik, aztán délben beájul 2 órára. és sajnos többet nem akar aludni nappal. Este 8 felé meg olyan álmos h alszik is. (eddig 9kor feküdt le). Hajnalban megébred enni, aztán fél óra amíg vissza alszik,ő is játszik,aztán feláll, nem hajlnadó egyedül maradni. Állítólag javulni fog.Kitartás
2012. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!