Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól sétál velünk kézen...

Mikortól sétál velünk kézen fogva?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés és biztosan gyerekőce válogatja, de érdekel, hogy kinél mikortól volt. :) A mi lánykánk 16 hónapos, egy évesen indult el és már nagyon szépen megy, viszont egyáltalán nem jön velünk, ha kézen fogjuk, akkor biztos a hiszti. Menni szeret, felszedni a dolgokat, felfedezni, amerre neki tetszik. Általában nem is akarnám erőltetni másra, de érdekelne, hogy esetleg kellene-e, mert mondjuk amikor úton megyünk át, akkor muszáj kézen fogni és azt se nagyon kedveli. :)
2012. aug. 15. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16hósan indult el,s még most se nagyon akar kézen fogva "nagylányként" sétálni mellettem. PEdig ő már oktoberben lesz 2.5. De ha sétálunk azt imádja. Lakásban már egész jól jön velem,de utcán..Szörnyű..
2012. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerek függő. A lányom most lesz másfél éves, nagyon sokszor jön velem kézen fogva. Ritkán makacsolja meg magát, olyankor nem megy egyedül sem, hanem leül. :)
2012. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 4 éves, ha olyanja van, akkor megfogja a kezem, főleg ismeretlen terepen.

A 2 éves 2 hónapos csak akkor ha fél, pl. látja, hogy azon az úton megyünk, amerre a doki is van.

2012. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiam 10 hós kora óta megy egyedül. Pár hete kezdtünk sétálgatni az utcán kézenfogva de még csak rövid távokon (pl a boltig ami kb 300m a lakásunktól). Szépen jön mellettem csak akkor makacskodik ha lépcső mellett megyünk elmert oda mindig fel akar lépegetni.
2012. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiam 14 hónaposan indult el. 16 hónapos kora óta 1,5 km-t simán gyalogol velem/mellettem kézen fogva.

Lassan elhagyhatom a babakocsit is.

2012. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én fiam ha megfogom a kezét hagyja persze néha hisztozik, de olyankor nem engedek neki.
2012. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok. Ezt már én is kérdeztem - most találtam rá :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi már 1 éves korától nem használunk babakocsit.
2012. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor ez tényleg nagyon változó. ^^ Ő is simán megy egy órát is, de mindig viszem a babakocsit biztosítéknak, no meg ha célzatosan megyünk valahova, bolt, vagy bármi egyéb, akkor is kell, mert egyáltalán nem jön kézenfogva, és ugye mindent megnéz, úgyhogy az 5 perces távolság is minimum negyed óra. :)

2012. aug. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!