Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most melyiket vegyem? Kész...

Most melyiket vegyem? Kész káosz. Joghurtot szeretném bevezetni a 8 hos lányomnak utánna olvastam a neten h mégis melyiket válasszam. Az aktiviát nem mert függöséget okozhat nem lehet mnap.

Figyelt kérdés
Danoninot sem.
2009. júl. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én sokáig a danonino-t adtam a fiamnak de nem lett függő tőle,szerintem hülyeség.

Nálunk a túró rudi vált minden napossá de arra sem mondanám hogy nem tudna nélküle élni ha elvenném.

Próbáld ki nyugodtan!!

2009. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Nestlé babajoghurtot és pudingot adok a lányomnak. Esetenként Aktíviát gyümölccsel.
2009. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Nestlé babajoghurt és puding nekünk nagyon bevált Lányom kb. 2 perc alatt befalja.

Tényleg nagyon fincsi. Megkóstoltam:)

2009. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eleinte natúr Activiát adtam, mert az a jó, ha a natúr ízeket szokja meg. Nálunk a Danonino kb 15 hós korban lett bevezetve. Na, az totális függőséget okozott. Ezek után a natúr joghurtot csak fintorogva, vagy sehogy nem eszi meg. Most hasmenés miatt diétáztattam és nem kapott kb egy hétig Danoninót. És mostantól újból natúrt fogok neki adni és csak néha gyümölcsöset, mert az nagyon édes és emiatt ragaszkodnak hozzá.
2009. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Édesfehér Activiát adok és abba teszem a gyümölcsöt.
2009. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!