Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire adtok a megjelenés...

Ti mennyire adtok a megjelenésetekre baba, kisgyerek mellett? Mire figyeltek oda és hogyan? (Smink, diéta, öltözködés, stb. )

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ilyesmikre nincs energiám

csinos blúz (nem póló) meg farmer

frissen mosott haj, és ennyi

2012. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Én próbálok ugyanúgy adni magamra, mint a gyerekek előtt (2 éves és 3 hetes). Normálisan felöltözök, itthonra kényelmesen, de nem kinyúlt pólóban és nadrágban. Ha elmegyünk, akkor próbálok csinosan felöltözni, szerencsére jók rám a régi ruháim. Itthonra általában szemceruzával kihúzom a szemem, ha elmegyek, akkor szempillaspirált is használok, mást nem nagyon szoktam. A lábamon ki szoktam festeni a körmömet, a kezemen nem, mert egy mosogatás után már nem lenne szép, a műkörmöket meg nem szeretem.

A hajamat rendszeresen mosom, de nem szárítom be mindig, úgy azért jobban áll, csak simán megszárítom, ez gyorsabb. :)

Diéta: 3-4 kilótól meg kéne szabadulnom, de azzal még ráérek, most a hasam zavar, mert mindig lapos hasam volt, és most még messze van ettől.


Te hogy állsz ezzel a kérdéssel?

2012. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
napközben nem érdekel,de mire férjem hazaér,gyorsan összekapom maga: haj,kis smink,csinibb otthoni ruha. hajam magamnak festem,pedikür,manikür is oitthon. erre sztem mindenkinek kell h legyen 15 perce
2012. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
ja és a diéta: most babát várunk megint,úgyhogy diéta most nem ,de lesz és torna is. nálunk van olyan terem ahol van gyerekfelügyelet és ott a baba-mama torna is-utolsó
2012. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem a férjem miatt sminkelem ki magam (különben este 7-kor kéne sminkelnem :) hanem saját közérzetemért. Amúgy itthon se vagyok olyan szakadt, mint egy ismerős a házunkban aki napokig ugyanabban a felsőben flangál a gyerekeivel. Tisztán, ápoltan, ez a lényeg, a gyereknek is ez a példa.
2012. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát én itthon nem sminkelem magam, tök feleslegesnek érezném erre az időt, hogy talpig sminkben főzzek, mosogassak, pláne amikor 40 fok van. Rövidnadrágba és pólóba vagyok itthon, mert ebbe kényelmes, és így tudok kúszni-mászni a 2 éves kislányommal, és háztartást is ellátni.

Ha elmegyünk, akkor kihúzom a szememet és ennyi. Farmert vagy valamilyen normális nadrágot és polót, inget, blúzt veszek ha elmegyünk.

Diétáznom nem kell, visszafogytam - sajnos - a szülés előtti súlyomra.

2012. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Smink ha kimegyek otthonról akkor teszek magamra,csinosan öltözöm,póló blúz,nadrág,szoknya mikor mi lényeg,hogy tiszta legyen,jó állapotú,hajam 3-4 naponta mosom mikor hogy,ha leizzadok megzuhanyzom,szőrtelenítek rendszeresen,rendben tartom a szemöldököm,mindenem,mozgok esténként 40-45 percet, bár most szakmai gyakorlaton vagyok és ott kb 7-7,5 óra folyamatos munka így este nem jut idő tornázni,meg energiám sincs.egy diétán már túl vagyok,sajnos a hormonok miatt nem ment vissza rendesen a súlyom szoptatás után,még tervezek egy diétát,az előzővel 7 kilót fogytam azt tartom is,most annyi vagyok,mint a terhesség előtt,de szeretnék még úgy 5 kilót fogyni.Ruháimba már bőven beleférek,de azért fel szeretném dobni a ruhatáram.Kisfiamra ugyanígy nagyon figyelek,hogy mindig tiszta legyen,tiszta ruhában legyen,most lesz 16 hónapos a jövőhéten.

Ha gondolod leírom,most hogyan csinálom.

Reggel felkelek kimegyek a fürdőbe arc mosás,kis arc ápolás,előkészítjük a reggelit,reggeli után gyorsan felöltözöm,felöltöztetem a kisfiam,majd elpakolom a párom és a saját ebédem a kisfiam cuccait a pelenkázótáskába,majd egy 10-15 perc alatt elkészítem a hajam a sminkem és elvisszük a kisfiunkat a mamához,mi meg megyünk dolgozni,este kb 2 perc smink lemosás arc ápolás,hetente egyszer nagy generál(szőrtelenítés stb). ha épp nem dolgozom,vagy mikor nem dolgoztam annyiban volt más,hogy esténként mindig tornáztam kicsit,igyekeztem este már nem enni 6-7 után,persze ez nehéz,pont akkor lehet kikapcsolódni mikor alszik a fiunk.

Fiatalosan,csinosan,sportosan öltözöm,csak úgy érzem jól magam ha ápolt vagyok.

2012. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Nekem még nem született meg a babám, ezért érdekel, hogy kinek mennyi ideje jut magára a pici mellett. Én mindig kihúzom a szemem és teszek fel szempillaspirált, enélkül egyszerűen nem érzem jól magam. Valamint nagyon sok hosszú hajam van, amit most még minden hajmosás után kivasalok, bár párom nagyon szereti, ha csak simán hagyom megszáradni, mert amúgy göndör. Gyanítom baba mellett majd többször lesz így. :) A súlyommal úgy nincs gondom, de a mozgást fontosnak tartom. Viszont itt a környezetemben olyan sok anyuka van, akin mindig ugyanazt a melegítőt látom, ápolatlan a hajuk, hogy meglepődöm. Szeretnék azért majd a pici mellett is csinos lenni. :)
2012. aug. 17. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Én itthon is kihuzom a szemem ha nincs nagy meleg mint most is akkor spirálozom is s pillámat. Én sem vagyok szakadt itthon sem. Ha leviszem a gyereket őt is magamat is rendbe vágom. Nem tul csicsás hanem olyan sportosan elegánsban vagyok. A hajam is mindig rendbe van. (rövid)
2012. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 fiam van, 5,5 és 2,5 évesek.

Fél éve dolgozom újra, így azóta persze kicsit jobban adok a külsőségekre, de azért előtte sem voltam trampli. Sőt én mondhatom, hogy azóta érzem magam igazi nőnek, mióta anya vagyok, mert valahogy sokkal több önbizalmam van.

Nem mondom, hogy a hét minden napján és a nap minden percében tökéletes a külsőm, de azért igyekszem csini lenni.

Van még rajtam kb. 5 kg plusz, de összességében nem látszik, így azért még mindig flörtölnek velem a pasik és bepróbálkoznak :)

2012. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!