Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaja elkészítési ötlet 6,5...

Kaja elkészítési ötlet 6,5 hónapos babámnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Holnap megyünk a Balcsira, tízórai és az ebéd ott lesz neki. Nem akarok megint az üveges bébikajához nyulni (ma is arra voltunk rászorulva).

De hogy csináljam meg előre, hogy el is álljon. Ha gyümit csinálok, az nem jó előre, mert megerjed. Meg ott álljon kint a napon, az se jó. Az almát csak úgy bírja, ha megpárolom neki.

Szóval barackot, almát, krumplit, répa, céklát eszünk.


2012. aug. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod a kaját és lefagyasztod és úgy teszed el? Akkor mire kaja idő lesz felolvad talán :)

Nem próbáltam még, csak egy tipp!

2012. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ha ismét üveges kaját kap. Főleg, ha ennyire "macerás" elkészíteni a házi kosztot.
2012. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, h nem ezt szeretnéd hallani, de én nem rizikóznék, h megromoljon. Vinném az üvegeset, azok pont ilyen alkalmakra jók.

Mi a baj vele? A Kecskemétinek tök finomjai vannak, és nem hinném, h ártanál vele a kicsinek. Főleg, h nem is sűrűn adsz a babádnak.

2012. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meggyőztetek :-)
2012. aug. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!