Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Családon belüli gyermek...

Családon belüli gyermek felügyelet pénzért?

Figyelt kérdés
28 hónapos a gyermekem, én veszélyeztett terhes vagyok, ezért erre a kis idöre szükségem volna egy kis segítségre. A sógornöm felajánlotta, hogy vigyáz az én gyermekemre idönként (itthon van gyeden), de csak pénzért. Ti mit gondoltok erröl?
2012. aug. 17. 16:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Én sokszor vigyázok a szomszéd kisfiúra születése óta, mert nagyszülők vidéken laknak, soha nem fogadtam el pénzt, így furcsálom, hogy családon belül kérnének érte.
2012. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
biztos lenne jobb dolga is 8-9 honapig, mint egy kévest pesztrálni naphosszat. én ingyen nem is várnám el, hogy ilyen sok ideig, ennyit segítsen valaki, aki nem a rokonom. nekem a sógornő nem számít 'igazi' rokonnak, megvan a 3 lépés távolság, kb. mint egy távolabbi barátnővel. Szerintem fair.
2012. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Milyen sok idő, arról írt, hogy időnként vigyáz rá.
2012. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Két hónapom van még szülésig, addig kellene és nem minden nap, söt nem is egész nap.
2012. aug. 17. 16:33
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
szerintem teljesen normális, nem is fogadnám el ingyen.
2012. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És mennyiért?
2012. aug. 17. 17:09
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
ezt nektek kell tudni, anyagi helyzet függő
2012. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

A mi családunkban ilyen soha nem merült fel: bármilyen segítségért pénzt kérni-elfogadni családon belül? Nekem ez nagyon furcsa... Még a szomszédainkkal is segítünk egymásnak (ingyen), nem hogy rokonok között...

Már ennyire anyagias világban élünk? Komolyan?

2012. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Szar az a világ, ahol családon belül pénzt kérünk a segítségért. És rettentő szomorú hogy van akinek ez normális. Komolyan sajnálom. Nem tudja mi az igazi család, és az összetartás. Az meg hülyeség hogy a sógornő nem igazi rokon. Nem vér szerinti hanem választott. Amikor férjhez mentem a férjem családja is a rokonom lett, és ugyanúgy kezelem őket mint a saját vér szerinti rokonaim.
2012. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Ja és még egy jó szomszédnak is megtenném a gyerekvigyázást hasonló esetben, nemhogy a sógornőmnek.
2012. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!