Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik már dolgoztak...

Anyukák akik már dolgoztak óvodás gyermekük mellett. Vagy fognak (? ) Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Ezen járt az agyam a minap, hogy én kereskedő vagyok és hogy nem fogok tudni visszamenni dolgozni a munkahelyemre, mert az még hagyján, hogy 6ra kell járni.Talán van óvoda ami 6 előtt kinyit.Viszont ami nagyobb baj, hogy délutánra is kell járni este 10 ig. egy óvoda sincs nyitva addig. Nincs állandó segítség aki hordja a majd a lányomat.Ti, hogy oldottátok vagy oldjátok ezt meg?
2012. aug. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Főnökkel nem lehet beszélni hogy tegyen be egy állandó nappalos műszakra?
2012. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Nekem szerencsém volt,akkor még kötelesek voltak visszavenni gyes mellett.Sikerült megoldani,hogy 7:30-16 óráig dolgoztam.De most a második babónál nem biztos,hogy ilyen szerencsém lesz a törvény változás miatt.:( Próbálj meg velük beszélni,hátha.

2012. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálj megegyeztetni a főnökséggel, esetleg ha van bevonható felnőtt aki mondjuk heti x alkalommal vigyázna rájuk vagy hozná/vinné az oviból, akkor már most kezdj el szervezkedni. Egy ismerősöméknél a szomszéd nénivel sikerült olyan kapcsolatot kialakítani, hogy ő hozza el a kicsit az oviból, és vele van este 6- fél7-ig míg az anyja hazaér.


Én is kereskedelemben dolgozom amúgy. A lányom 4 a fiam 2,5 éves. A délelőttös műszakomnál reggel 5.30ra kell bent lennem és 14.30- 15ig bent vagyok. Délutános műszaknál pedig 12.30-ar megyek és kb 21.30-22kor végzek, de volt mér példa a 23 órás zárásra is.

A férjemre hárul minden amikor épp dolgozom, tehát vagy ő viszi a reggelt teljes egészében, vagy a délutáni begyűjtés/esti fürdés-altatás mind rá marad. Ő normál munkarendben dolgozik.

A gyerekek rugalmasan állnak hozzá, igazából csak az fájó pont ebben az egészben, hogy úgy érzem az életük feléről lemaradok... dehát legalább van munkám, enélkül lehúzhatnánk a rolót. Kényszerhelyzet, és utálom, de nem találtam mást.

anyukám nemsoká nyugdíjas lesz, itt lakik ő is a városban, szerintem sokszor fogja hozni-vinni őket ő is, mert szerencsére imád unokázni - ebben mázlis vagyok.

2012. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!