Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlik egy napotok egy...

Hogy zajlik egy napotok egy óvodás korú gyermek és egy picurka mellett? (fürdetés, oviba menés stb. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kendőben viszem magammal a picit az oviba, akkor nem kell ki-be rakosgatni a babakocsiba, aludni is kényelmesen tud. Fürdetésnél segít a nagy, az ő feladata a pici lábak mosása :) A nagy nekem már egyedül fürdik (játszik a nagy kád vízben), nincs vele gond.

Én olvastam valahol, hogy a kicsinek kell alkalmazkodnia a család programjához és fog is, ha rögtön az elejétől arra szoktatjuk. Szerintem így van :)

2012. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helló! 6 éves a nagy a pici 2 hónapos. Néha nehéz a 2-vel együtt, de a nagy már szokott segíteni ezt-azt. Reggel 7-kor szopik, a nagy addig reggelizik (meg én is) fogat mos felöltözik.8-kor indulunk oviba. Hazajövünk főzök takarítok szopi után fél 1-kor megyünk a nagyért az oviba. Fürdetéskor még eleinte segített, de most már csak a pelust viszi ki:) A nagy elég eleven és dacos természetű, így sokszor nagyon nehéz,de nagyon szereti a tesóját:)
2012. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem viszi reggel a fiam a bölcsibe. Neki sokkal egyszerűbb és gyorsabb autóval elvinni. Menni általában én szoktam érte, a kicsi babakocsiban van.

Fürdetés alatt a fiam a nappaliban játszik egyedül vagy apukájával. Mondjuk a fürdetés nálunk pár perc. Amíg megtörölgetem, öltöztetem a kicsit általában bejön a nagy is a szobájukba és szórakoztatja a hugit vagy beszélgetünk, bohóckodunk. Az altatás nem megy mindig zökkenőmentesen, mert sokszor be akar Ő is jönni. Amikor a hugi alszik 8 körül, akkor jön a fiam fürdetése, altatása.

2012. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 körül kelés reggeli öltözés bicóval elmegyünk oviba / a nagy külön biciklivel én viszem a kicsit/ Délelőtt bolt meg ha van valami elintézni való. Otthon összepakolok takarítok főzök. Délben irány a nagyért az oviba. Ebéd a kicsinek alvás délután mamázás vagy séta vagy csak itthon játszunk. Fél 7 körül fürdés utánna vacsi pici játék és alvás. Egyedül vagyok a 2 gyerekkel apa külföldön van. ja és az egyik 2.5 a másik 6.5 éves.
2012. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!