Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb súlyú,6 hós babámat...

Nagyobb súlyú,6 hós babámat hogyan szoktassam le a háromszori éjszakai szopiról?

Figyelt kérdés

Jól bevált tippeket kérnék, 4 hónapos koráig csak hajnalban kel egyszer, most 8kor fekszik, aztán 12, 3, 6..nem tudom, miért, addig sír és olyan nagyon, hogy csak a szopi jó neki. már mindent megpróbáltam.


Sírni nem fogom hagyni.


2012. aug. 18. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy jön a foga, és a cicin nyugszik meg. Le fog szokni magától is, ha már nem fáj neki, majd átalussza az éjszakát.
2012. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Miért kéne leszoktatni egy 6 hónapos kisbabát a szopizásról, ha igénye van rá?????
2012. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak attól tartok, hogy nem tesz neki jót. Mármint, hogy sosem ürül ki szegényke pocakja, és hogy nem szeretném tömni..


Jöhet a foga? Lehet..bár nem piros az ínye..

2012. aug. 18. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem tömöd, hisz ő igényli! Ha nem lenne éhes, nem szopna, gondolom nem erőszakkal nyomod a cicit a szájába. Az anyatej a legkönnyebben emészthető táplálék, ettől nem kell félned, hogy elcsapod a hasát. Nem kell semmiről leszoktatnod, abba fogja hagyni magától, ha megérett rá!
2012. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
nem kell leszoktatni. Anyatejes babát nem lehet túl etetni. Kisfiam 20 hónapos koráig kérte éjjel a cicit legalább 2x. Cumi nem kellett neki, se a víz. Így meg is kapta. Egyik napról a másikra nem kérte után a cicit éjjel.
2012. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Igy vagyok én is mint te, pedig az én lányom már egyszer kb másfél hónapig aludt éjszaka, aztán megint visszaszokott az éjszakázásra. A védőnőm tanácsolta, hogy este fürcsi előtt Kamomilla homeos bogyot oldjak fel vízben és azt adjam neki, és délutántól citromfű teát igyak. Nálunk már az első éjszaka bevált! Igaz egyszer kétszer felébred, de kis simi és már alszik is!
2012. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!