Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora gond, hogy 2hónapos...

Mekkora gond, hogy 2hónapos még 3óránként eszik,120-130akat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
mi a gond ezzel? túl kevésnek vagy túl soknak találod?
2012. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó. Nem gond.
2012. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez gond lenne?Az én babám is 3 óránként eszik ennyit,szépen gyarapszik.7 hetes...Igaz az éjszakát már átaludja,vagyis éjfélkor eszik utoljára,és 6-fél7-kor kel fel.sztem 3 hónaposan elég lesz átszoktatni a 4 óránkénti etetésre.Én úgy vagyok vele ,ha így van igénye akkor adok neki így,és kész.
2012. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond?A babád igényeit kell nézni,ha neki ez így jó akkor úgy jó.
2012. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert a tápszeres dobozon az van,hogy 4 hetes kortól már 4óránként kéne ennie! azért!
2012. aug. 20. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Ne a tápszeres dobozt figyeld,hanem amit a babád igényel!

Az én kislányom is tápszeres volt az elejétől fogva,de sose azzal foglalkoztam hogy mi van a tápszeres dobozon.Majd ő átáll a 4 óránkénti evésre,nem kell átszoktatni meg stb.

2012. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Atya ég!Hát gondolom hogy azért írják ezt rá mert átlagban úgy esznek a babák,de nem nagy gond ha mégis 3 óránként eszik.Kicsit legyél rugalmasabb,lesz még egy-két dolog,amit nem a nagy könyv szerint fog csinálni.

Gyarapszik szépen? Alszik rendesen? Kiegyensúlyozott?

Ha mindre igen a válasz,akkor le kell kakilni mit írnak a könyvek és hogy mi van a dobozon.Az én babám már 1 naposan forgatta a fejét jobbra-balra.Könyvek szerint 2 hónaposan kéne.akkor most ez is gáz lenne?

Felnőtt nőknek a napi kalória szükséglet 1500 kcal.Ma csak 1400-at ettem,akkor velem is gond van???

2012. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én ugy etetem mikor enni akar de megeszik 150-160mlket de többet is megbirna enni ha hagynánk és anyatejes a baba. Szerintem akkor etesd mikor ő kívánja.

Volt olyan lányom nem birta ki a 3 órát hanem csak 2 órát,viszont olyan is volt hogy 4-5 órát is kibirt.

2012. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

úristen 7-es válaszoló,nem is kommentálom az írásodat :D

Kicsit elvetetted a súlykot :D

Többieknek köszi!

2012. aug. 20. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond,az én lányom 4 hós és még mindig 3 óránként eszik nappal,az éjszakát már végig alussza.
2012. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!