Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán lánc! Veszélyes?

Borostyán lánc! Veszélyes?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos és napok óta iszonyúan nyűgös... Gondolkoztam borostyán láncon. Mindig ellene voltam,de most nemtudom,hogy vegyek e.

Van itt egy link,egy rémtörténetet ír le. szerintetek??? Veszélyes????


2012. aug. 20. 14:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2012. aug. 20. 14:41
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Gondold el a borostyán nyakék tojásalakú darabokból áll! Te magadon hagynád éjjel? Ráfekszik a nyakával és az eret elszorítja, bizony hülyeség!
2012. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

lehet olyat kapni,ami valami eltéphetetlen damilon van,tehát szétszedni nem tudja a baba.

A kersztlányomnak pedig a bokájára tettük mindig,így nem volt vele sosem gond.

2012. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]


innen nézegettem,elég megbízhatónak tűnik és egyesével vannak csomózva,ez direkt baba lánc...

2012. aug. 20. 14:57
 5/19 Disi ***** válasza:
38%
Nekünk is olyan van, ami csomózva van a Brendonba vettük. Rémtörténeteket pedig nem szabad olvasgatni, mert csak magadra hozod a frászt. A múltkor nekem is meséltek egyet, napokig azon kattogott az agyam... Tessék törölni az infót! 13 hós elmúlt a kislányom, most már nincs mindig rajta, mert alvásnál van hogy megnyomják a szemek a kis bőrét. De kisebb korában nem volt vele semmi gondunk.
2012. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
én levettem róla, bár nem azért mert féltem, hogy megfullad, hanem a nagy melegben beizzadt a nyaka és a lánc tiszta sebesre dörzsölte. (nagy-nagy zárójelben hozzátenném, egyik gyerekemnek sem ért semmit)
2012. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.
2012. aug. 20. 15:37
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Én egy mentős ismerősömet kérdeztem meg, hogy volt-e ezzel gondjuk már, nem szeret rémtörténeteket mesélni a munkájáról, így csak nyomatékosan megkért, hogy ne használjuk.


Egyébként is kellemetlen érzés a babának, gondolj bele neked milyen lenne egy ilyennel a nyakadban élni. A szülők tudatlan gonoszsága a gyerekkel kapcsolatban egyszerűen határtalan :(

2012. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Nagy üzlet ez!Behülyítik az ostoba szülőket akik egy kisbaba nyakába olyan nagy bumfurdi láncot aggatnak.

gratulálni tudok csak nekik!Egyik ismerősöm a Brendonba dolgozik,és őszintén elmondta hogy nagy marhaság az egész.max placebo hatása van, a szülőre nézve.

A kisfiúkon meg kifejezetten ocsmány tud lenni egy ilyen lánc.

Talán előbb lehet a nyűgösség okát kellene megtalálni,a problémát orvosolni.Lehet csak fejlődési ugrása van,egyébként 40 fokban mindenki nyűgösebb.

2012. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Utolsóval teljesen egyetértek!


Ráadásul a gyártók a kétségbeesett szülőkre építenek, akik már azt sem tudják mit csináljak a nyüszke gyerek miatt. Én is utánanéztem anno, mert természetesen én is segíteni szerettem volna a gyereken, amikor fájt a foga, de megnéztem egy-két ismerős babán és szörnyű volt látni rajtuk...

2012. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!