Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már lassan 3 hósak vagyunk,...

Már lassan 3 hósak vagyunk, de még mindig a frász kerülget, ha a babám nem úgy veszi a levegőt, ha nem eszik annyit, ha nem olyan a kakija mint szokott, ha sokat sír, ha meg van fázva, stb sorolhatnám. Mikor fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki félti a picurt, de ez a sok aggódás neki se jó.Hogyan engedjek fel, lazítsak,és ne parázzak mindenen?
2008. okt. 6. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy telik az idő, egyre rutinosabb leszel. Én még most is figyelem a szuszogását, ha sokáig alszik, pedig már lassan 2 éves.
2008. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az anyaszerep sosem szűnik meg,és kisbaba nagy gond, nagy gyerek még nagyobb gond... ahogy a közmondás mondja...

Hát ezzel nem segtítettem, de a lényeg, hogy nem szabad ennyire túlaggódni. Élvezd a kicsid, ez egy vissza nem térő időszak, és később majd sajnálkozol, hogy de jó volt:-) Nekem lassan 4 hós a kislányom, és iszonyat, milyen gyorsan nőnek és fejlődnek.

Nekik fejlődniük kell, ehhez hozzátartozik, hogy néha másképp csinálnak dolgokat, mint szoktak. Nem olyan a kaki, más hangot ad ki stb...

Ezeket élvezd, a fejldődés részének fogd fel, és ne parázz:-)

2008. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!