Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért van hogy a mostani...

Miért van hogy a mostani 13-17 éves gyerekek szidják a szüleiket, csak a csajozáson, pasizáson jár az eszük és a tanulást pedig nem veszik komolyan? Ha pedig valaki tanul vagy épp nem ugy állítja be a haját már egyből lenézik és még sorolhatnám.13fiu

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem csak most van így. 10-20 éve is így ment és 30 év múlva is így fog menni.

Csodálatos ez a lázadó korszak nemde?

2011. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13 vagyok :D nem vagyok a legjobb tanuló,de azért rossz se (kb 4 az átlagom) , szerencsére olyan osztályom van.hogy a nálam jobbakat sem nézik le nem szoktam pasizni :D a szüleimet nem szoktam szidni főleg , és a hajamról ne is beszéljünk néha milyen szokott lenni.
2011. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
én se vagyok olyan hogy mindig tanulok de azért szoktam és most évvégén jeles lettem..:D
2011. jún. 18. 21:54
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

grat :D

nem minden 13-17 ilyen am. van 1-2 normális ^^ pl mi.x'DD

2011. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Életkori sajátosság... Ha szidják a szüleiket, akkor annak 50%-ban van is oka, a másik 50% meg őket majmolja, mert menőnek érzik. A tanulást és a szerelmet össze lehet egyeztetni, nekem sikerült. Ha lenéznek, be kell nekik vágni fejenként egy sallert, és többé nem fognak.
2011. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
7. ben rohadt nagy cucc összehozni a kitűnőt...
2011. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha sem szerettem volna szidni a szüleimet, de sajnos néha megtörténik. Nemtudom kinek, hogy esne az, ha az anyja olyanokat mondana a lányának, hogy részegesen sokkal aranyosabb és jobb fej. Vagy nem bízna meg benne, pedig a lány sosem adott erre okot. Apum is úgy kezel mint egy hülyegyereket. Próbálnék beszélgetni velük józanul is, de ha józanok vagyunk akkor leszarják amiket mondok. Sokat küzdök a céljaimért, magamtól nyelveket tanulok, hangszeren játszok, rajzolok, mindennap tanulok. Sokat olvasok. Amikor zenéthallgatok csak akkor érzem magam szeretve. Nem szeretném szidni a szüleimet, nem, mert sokat köszönhetek nekik, tényleg. Szeretem őket, de néha már annyira rosszul esik minden.

Pasizás, csajozás? Én csak egy oylan személyt szeretnék akihez hozzátudok bújni... és érezni azt, hogy szeretnek.

Hajamat bezsoktam állítani, festetem.. sminkelem magam, így legalább elbújhatok valamennyire.

Borzasztó gyerek vagyok.

15L

2011. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen,be van festve a hajam..

de azért a kib@szott hajfestékért meg is dolgoztam ám:D

-jeles tanuló vagyok

-nem szidom a szüleimet(pedig az apámat lehetne...)

-szerelmes vagyok.de nem mondom el senkinek,és nem fecsegek órákat arról a fiúról.

2011. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nevezik kamasz kornak mikor azt hiszik övék az egész világ és nem kell semmiért felelősséget vállalniuk. Nem is sejtik mekkorát tévednek. Ilyenkor kell a szülőknek a legjobban fogni őket ehelyett sajnos ebben a korban vannak a legjobban elhanyagolva mert könnyebb ráfogni hogy a gyerek kezelhetetlen mint leülni beszélni vele. Pedig legtöbbször csak ez kéne.
2011. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehet ez nevelés kérdése is... Például a szülők elkényeztetik, így azt hiszi, hogy mindent szabad, nem érdekli a gyerek, így csinál, amit akar, vagy túl szigorú, erre így lázad. Vagy éppen rossz példát mutatnak... De az osztálytársak befolyása is nagyon nagy.
2011. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!