Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök 5-6 hónapos...

Miket főztök 5-6 hónapos babátoknak a hozzátáplálás kezdetén?

Figyelt kérdés

Nemrég (5 hónaposan) elkezdtük a hozzátáplálást. Sárgarépa-krumpli megfőzésével, turmixolásával kezdtük, aztán tettem bele petrezselyem gyökeret, attól kezdve főztem bele egy vöröshagymát (finom íze lett tőle) pár nap múlva egy kis patiszont is (patiszontól vagy nem, de ekkor nem volt kaki 4 napig) most "megindult" végre, de leblokkoltam, hogy most mit is adjak neki?

Ötleteket várok, mert muszály adnom neki valami főttet, ugyanis ha csak anyatejet kap (ami van azért bőven) nyűgös, sőt nem alussza át az éjszakát!


2012. aug. 21. 11:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le, feltettem egy ártatlan kérdést, nem gondoltam volna, hogy veszekedés lesz belőle. Tényleg el lett túlozva a dolog.

Akik a kérdésemre "normális" választ adtak, azoknak köszönöm.

2012. aug. 22. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!