Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 gyerekes anyukák válaszolnátok?

TKI Ibolya kérdése:

4 gyerekes anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés
A negyedik gyerek mekkora változás volt a harmadik után? Mekkora házban vagy lakásban éltek? Mekkora a korkülönbség a gyerekek között?
2012. aug. 22. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
bocsánat válaszolni nem tudok, de nagyon érdekelne engem is !!
2012. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
: )
2012. aug. 22. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok 4gyermekes anyuka, de van 3 hugom, tehát 4en vagyunk testvérek. Azt nem tudom anyukámnak mekkora változás volt a 3. után a 4., de mi viszonylag kis házban nőttünk fel. 3-an voltunk 1 szobában, a legkisebb hugom pedig anyáékkal (utáltam, mindig külön szobát szerettem volna. Néha jó lett volna a magány...) A korkülönbségek pedig:

Én születtem : 1989.

1. hugom : 1992.

2. hugom : 1994.

3. hugom : 2001.


Tehát köztem és a legkisebb hugom között 12 év van. Én voltam a pótanyja :) Azért csak voltam, mert már külön lakunk, nekem is nem rég született egy babám, így már ő jár hozzánk dadusnak :)

2012. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk sincs nagy lakásunk, úgy vagyunk, mint a második válaszoló, 3 gyerkőc egy szobában, a 4. velünk (1 hetes). Még korai bármit is mondanom, hiszen pici a 4., de most még elég nehéznek tűnik, főleg az esti fürdés-vacsi dolog. A nagyok is még viszonylag kicsik (fiúk) és elég elevenek. Ez persze nem baj, csak nincsenek igazán tekintettel a tesóra. Egyébként nem lesz rossz szerintem! :)

Korkülönbségek:

1: 2006

2: 2008

3: 2009

4: 2012

2012. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk barátnőmék 4-en testvérek. 4 lány :-)

Kétévente születtek: 1980, 1982, 1984, 1986

Mindig is egy 1+2 félszobás 65 m2-es panelban laktak. (most is, de a nagyok nyilván már nem otthon laknak) Minden szobában 2 fő lakott. Kisebb gondok csak akkor voltak mikor már nagyobbak voltak a lányok (általános iskola vége), és nem nagyon volt hely külön tanulniuk, de megoldották valahogy.

Én mindig nagyon szerettem átmenni hozzájuk mert ott mindig volt "élet" és olyan jó családias hangulat volt. A lányok nagyon jó barátnők.

2012. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mi is egy másfél szobás lakásban élünk és már most nem férünk el.Nálunk még három gyerek van 9,7, és17 hónapos.
2012. aug. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!