Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltöztetős kérdések?

Öltöztetős kérdések?

Figyelt kérdés

Ebben a 40fokban miben hoznád haza a babát a kórházból? És hogyan? Gyalog 15 perc, kocsival 3.

Itthon miben legyen? 28 fok van a lakásban?

Miben kell altatni?


Annyira tanácstalan vagyok ebben még :(

2 hét múlva születik :)


2012. aug. 22. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég egy rövid ujjú body, ha akkor is ez a nagy meleg lesz! Letakarod egy textilpelenkával, hogy ne érje a nap! Otthon is elég rá ennyi, főleg 28 fokban, éjszakára ha kicsit lehűl, egy textilpelenkával betakarod! Ha jobban, akkor egy vékony hálózsák a bodyra!

Gratulálok, könnyű, gyors szülést kívánok

2012. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tavaly augusztusban született. Egy napozó vagy body+rövidnaci elég rá, na meg persze egy vékony sapi mindenképp. Itthon ujjatlan body volt csak rajta, éjszakára betakartam egy pelussal de nálunk akkor se ment 25fok alá a hőmérséklet. De 2 hét múlva már sokkal hűvösebb lesz szóval lehet, hogy tipegőben kell majd hazahoznod és akkor ugye otthon is rétegesen tehát body+tipegő.
2012. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy ujjatlan rövidujjú body bőven elég !


kint is-lakásban is !

2012. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hét mulva már nem lesz akkora meleg, mire jöttök haza akkor meg már végképp nem. Én majd ha olyan lesz az idő mindenképp adnék rá rugit legalább és ha hüvösebb lesz , kispléd. De ez kiszámithatatlan még.
2012. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!