Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Affektiv apnoés babák szülei!...

Affektiv apnoés babák szülei! Hogy zajlik nálatok egy komoly roham?

Figyelt kérdés

Nálatok is ájulásig megy a dolog? Szem fennakadás, lilulás, rángás, stb-vel?

Részletes leírást légy szíves!

Köszönöm!


2012. aug. 23. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Amig pici volt a lanyom, sok ilyen rohama volt, nem vett levegot, rangatozott. Valahogyan ki tudtam mindig zokkenteni ebbol, fujtam az arcat. Aztan mikor mar ez sem hasznalt feldobtam picit es elkaptam, ez jo volt. De volt hogy a hangos eneklessel sikerult megallitani. Egyszer kellett orvost hivnom, mert kb 5 percenkent ujrakezdodott. Aztan olyan 7 honapos kora utan mar vett levegot, de a rangatozas a mai napig elojon, ha fajdalom miatt sir..mostmar 15 honapos. Azt mondtak nekem majd 4 evesen fogja kinoni. Egyebkent akkor jott neki elo, amikor korhazba kerult 2 honaposan es szetszurkaltak a fejecskejet, mert nem tudtak vert venni... Addig nem tapasztaltam ilyet. Ott kezdodott el.
2012. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!