Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek még hogy ne sírjon...

Mit tegyek még hogy ne sírjon olyan sokat az 5 hetes babám?

Figyelt kérdés
Tiszta a pelus,etetve van,itatva bőven ebben a melegben,jó 32 fokos a szoba,tudom nagyon melege lehet csak fekve,már kiraktam hordozóba pár percig ok aztán ujra a sirás nyüglődés!NEM HASFÁJÓS!mielött ezzel fárasztanának a kedves válaszolók!Tehát kérem ezt hagyjuk!Kérem akinek van ötlete irja meg!nagyon köszönöm előre is
2012. aug. 24. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnyugszik kézben? Ha igen, csak simán az anyukájával akar lenni, és ki akarja elégíteni a testközelség igényét (ami ugyanolyan fontos, mint az evés és a tiszta pelus!). Ha nálad megnyugszik, akkor legyen sokat kézben (nyugi, nem fog rászokni, mert amint mászik/totyog minden érdekesebb lesz nálad :)).
2012. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszike a gyors választ remélem igazad lesz!
2012. aug. 24. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem hasfájós? Mondta? Ja bocs nem fárasztalak.
2012. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kemtdves utolsó,mert unom hogy csak ez lehet a baj hát nem !Tegnap este is naon sirt és adtam neki 1ml espumisant nos egész ejszaka sirt!tehát nem az volt a baja!
2012. aug. 24. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyem is 5 hetes kisfiu es ha ebren van csak sir.:(Az enyem hasfajos viszont.Kenguruba szoktam tenni a lakasdban is amikor sir v hordozoba es ringatom.ez segiteni szokott,de nem mindig.
2012. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már meg se haragudj, de attól mert adtál neki espumisant és ugyanúgy sírt, attól még lehet hasfájós..... Sőt, ha folyton sír, akkor tuti hasfájós vagy lehet, hogy refluxos, ami szintén nagyon gyakori.


Az én lányom is rengeteget sírt, legalább 8 fajta hasfájás elleni szert kipróbáltunk, de semmi nem segített. Kiderült, hogy refluxos, nem a szájába bukta vissza a tejet, hanem az orrába, mi ezt észre sem vettük, de neki borzasztó rossz lehetett. Így meg kellett emelni a fekhelyét+ írt fel a doktornő neki anyatej sűrítő tápszert, azt kellett neki beadni szopizás előtt.


Vidd el a gyermekorvoshoz vagy gasztroenterológiára a fiad, ott megmondják, hogy mi lehet a baja.


Le lehet pontozni,

2012. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval nagyon egyetértek. Én is adtam infacolt, gripe watert, coliefet... Attól még hogy 1 valamit kipróbálsz és nem használ még nem jelenti azt hogy nem a hasa fáj. Jó lehet neked kedves kérdező, hogy így tudod hogy mi baja nincsen biztosan. Akkor tudnod kéne azt is talán hogy mi baja van... nem??
2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem az is lehet hogy poros a levegő a lakásban. Ezt csak akkor tudjuk leellenőrizni amikor a reggeli napfény betűz az ablakon és akkor fénnyel szemben a fénysugárban látszik hogy mennyi finom porrészecske kering a levegőben.

Ez a porszívózás miatt van, a porszívó ugyanis megszűri a szőnyegek porát és a legfinomabb, legártalmasabb port szétfújja a lakásban.

A babák sokkal érzékenyebben reagálnak a levegő minőségére mint a felnőttek.


A megoldás: NO porszívó! Hanem inkább felmosás, törölgetés és gyakori nagy szellőztetés legfőként kereszthuzat kell, de jó hosszan! A poros dolgokat, szőnyegeket, bútorokat, polcon lévő dolgokat, ruhákat, függönyöket, stb. vigyük ki, mossuk ki vagy törölgessük le.

2014. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!