Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A vigantolt kizárólag anyatejb...

A vigantolt kizárólag anyatejben kell adni a babának vagy 'magában' is lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet külön is, persze. Én is így csinálom, szétnyitom a kis száját és belecseppentem. Úgy tuti megeszi...kajába csak akkor érdemes rakni, ha biztosan tudod, hogy minden megeszi.
2009. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor adhatom magában is? Én meg azt hittem, hogy csak az anyatejjel együtt lehet adni..
2009. júl. 25. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

én is a szájába cseppentem és utána ráteszem a babát a cicire hogy biztosan lenyelje

2009. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Vigantol zsírban oldódik, tehát anyatejhez, tápszerhez stb kell adni!!!!!!!

Ha csak belecseppented a szájába, nem biztos, hogy fel is szívódik a pici gyomrában! Kanálra cseppentsd és spriccelj rá egy pici tejcsit, egy-két csepp elég.

2009. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Vigantol csepp olajban feloldott D-vitamin. Így mindegy, hogy adod be neki.
2009. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

A Vigantol már tartalmazza az olajat, tehát semmiben sem kell feloldani, simán a szájába cseppenteni.

Ha a zseniális utolsó válaszoló megnézné a cimkét, rá van írva: VIGANTOL OLAJ.

2009. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, az utolsó előtti olvashatna.Mármint a cimkét.
2009. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kiskanálba teszek pár csepp tejet, vagy tápszert abba cseppentem a V.olajat és úgy adom neki./ja,és addig nem veszem el a kanalat a kis szájától míg le nem nyelte.../
2009. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annak a zseniális válaszadónak, aki szerint magában adható belinkelem a betegtájékoztatót. Egyébként az orvosom is KIHANGSÚLYOZTA, hogy mivel OLAJ, LOGIKUS, hogy ZSÍRBAN oldódik. Márakinek.

Tehát a link:

[link]


Kiemelem, ha így sem megy:


Az alkalmazás módja és időtartama:

Amennyiben orvosa másként nem rendeli, ezen utasításokat tartsa be. Kérjük vegye figyelembe ezen előírásokat, ellenkező esetben a Vigantol olaj hatása nem lesz megfelelő.


Mennyit és milyen gyakran szedjen a Vigantol olajból?

A cseppeket az adagolási útmutatóban foglaltak szerint naponta adagolja, illetve vegye be.


Hogyan és mikor szedje?

Csecsemőknek és kisgyermekeknek egy kanál tejben vagy pépben adjuk. Amennyiben a cseppeket cumisüvegbe vagy pépes ételbe keverjük, figyeljünk a teljes elfogyasztásra, különben nem jut be a kívánt mennyiségű hatóanyag. Idősebb gyermekek és felnőttek egy kanál folyadékkal vegyék be a Vigantol olajat.

2009. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!