Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rövidke a kislányom?

Nagyon rövidke a kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 és fél hónapos, 48 cm-rel született, és most 63-64cm. Nagyon rövidkének számít? Mondjuk én elég alacsony vagyok, 155 cm, párom 178. Védőnő szerint figyelnünk kell a magasságára, mert biztos alacsony lesz, mivel én is alacsony vagyok, meg szerinte a párom is az.
2012. aug. 25. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.A kisfiam ma egy éves és 74cm mély:-)

A 2,5 éves lányom pedig 88cm.

Én is csak 159 vagyok párom 175.

2012. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 4 és fél hónap alatt 15 centit nőt... Szerintem nem pici! ;)
2012. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos és 63cm... Nem hinném, hogy a tied alacsony...
2012. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam bár korababa 9 hós és 66 cm.

Tehát nem rövidke:-)

Még így is azt mondják a fiamra,hogy milyen nagy baba,pedig nem is:-)

Ne aggódj,rendben van a lánykád!

2012. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos !!! Megnőtte a születési méretéhez ami kell.Akkor fog nyúlni ha elkezded husival hozzátáplálni. Az Én lányom akkor indult meg növésileg.
2012. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom is 48cm-vel született, eleinte nagyon nőtt, 1 hósan 54cm, 2 hósan 59cm, 3 hósan 60cm. Én is alacsony vagyok, kb annyi, mint te, a férjem kicsit magasabb 183cm. Mindenki azt mondja, hogy milyen nagy!:-) Amúgy azt nem teljesen értem, hogy mi az, hogy figyelnetek kell a magasságára, miért, ha nem nő nyújtani kell? :-)
2012. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az eleinte nagyon nőtt nyilván az első 2 hóra vonatkozik, aztán megállt, kíváncsi vagyok, hogy később mennyiket fog nőni havi szinten. Mondjuk nálunk sajnos (valószínű a sok bukás miatt) a súlya se nőtt sokkal az utolsó hónapban.
2012. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem sem pici az én kislányom juniusban volt 1 éves és akkor volt 70,5cm:)

2012. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!