Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észrevettétek már ezt a...

Észrevettétek már ezt a "divatot" itt?

Figyelt kérdés

Szóval itt a gyk-n vannak ilyen divat hullámok hogy most utáljuk azokat akik lebabázzák a másfél éves gyereket és kössünk bele hogy miért, utána kössünk bele abba miért ír többesszámban a babájáról és önmagáról, mikor azt csak a baba csinálja amit leírt, majd utána esetleg nézzünk át a terhesség rovatba, hátha látunk egy pocaklakó elnevezést amibe szintén bele lehet kötni.

Általában kitalál egy anyuka valamit hogy az mekkora gáz és megy a többi utána :D Annyira irritáló ez a viselkedés... komolyan ennyire nincs jobb dolga egyeseknek? Ezek tényleg ennyire lényeges dolgok?


2012. aug. 25. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg igenis tökre idegesítőek amiket írsz, hogy jön a fogunk, stb...


És amúgy meg ha nincs jobb dolgod, foglalkozz azzal, ki mit ír.:)

2012. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok


Amikor a gyereknevelés témakörbe kezdtem járni, akkor rohamosan csökkenni kezdett nekem is az arányom.:) Nekem 2 nap alatt csökkent 2%-ot az arányom!:D Nem mintha érdekelne, de olyan vicces, hogy itt még sosem tudtam 100%-os választ produkálni egyik kérdésnél sem. A poén az amikor olyan kaliberű a kérdés, hogy "hány gyereket szeretnél?" vagy "milyen nevet adnál a gyerekeidnek?" és hasonlóak, ahol elvileg nincs rossz válasz. Nem mintha különösebben felzaklatna ez a tény, de azért érdekes, hogy csak ebben a témakörben találkoztam ezzel a jelenséggel (bár nem sok témánál járok ennyit).

2012. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nos igen, ahogy írjátok én is átsiklottam a gyerekes kötekedések felett, de most rosszabb napom volt nyilván. Én úgy gondolom, hogy azért nem lehet a két dolgot egy kalap alá venni, mert nem én kezdtem ezzel a kötekedést, és szerintem az én problémám közel sem annyira gyerekes és kötözködő mint amiket leírtam a kérdésben. Mert azok igenis gyerekes dolgok...


Emiatt a kérdés miatt írtam ki ezt a kérdést egyébként:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ma elég volt ennyi is nekem, viszont jól esett most Nektek kipanaszkodni magam, és örülök hogy sokan vannak még olyan véleményen mint én.

2012. aug. 25. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!