Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után nem lett a menzesz...

Szülés után nem lett a menzeszetek sokkal erősebb, mint volt?

Figyelt kérdés
Belőlem szó szerint ömlik a vér a második napon.Bár én előtte is ilyen problémákkal küzdöttem.Sőt nekem sajnos fogamzásgátló mellett is erős vérzésem volt sajnos...Mit lehet ezzel kezdeni!Már nagyon unom! :(
2012. aug. 25. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal jobb lett a menzeszem utána:nem görcsölök(előtte meg fetrengtem a földön) nem tart sokáig max.4 nap(előtte 7-8ig is eltartott)

Én a helyedben elmennék dokihoz,mert a nagy vérzés nem egészséges még ha előtte is ilyen volt.lehet megint írnak fogamzásgátlót.Ja de ez az első mensid vagy már a sokadik?Mert az első pár alkalommal nekem is több volt

2012. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szülés óta ez a második menszim. Babám 5 hónapos. Aha akkor lehet, hogy azért erős még.Jajj remélem, de azért meglátogatom az orvost ha elmúlik, mert tényleg nagyon unom már..abban reménykedtem, hogy talán szülés után kevesebb lesz!

Köszi a válaszodat, irigyellek ám! :)

2012. aug. 25. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem mondog elég gyenge volt, szülés után viszont extrém erős menstruációk voltak...kb. fél évig. Aztán fokozatosan visszaállt a szokásosra, mindig kicsit gyengébb lett. Én is be voltam sz*rva, hogy így marad:)
2012. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első mensesem szülés után nekem is nagyon erős volt, 2.-3. nap nem győztem cserélni a betétet, ahogy te is mondtad, szinte ömlött a vér belőlem, egy kicsit én is megijedtem, de 4. nap kezdett csökkenni a mennyiség, a második menses se volt jobb. Aztán elkezdtem újra fogamzásgátlót szedni, és most minden a régi. Ja és állatian görcsöltem is.
2012. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*mindig
2012. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is erősebb lett és tovább tart, viszont beállt 28napra :)
2012. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal erősebb lett. A 2. 3. nap reggelén általában "vérfürdőt" rendezek. :( Szörnyen bosszantó és nem lett jobb a helyzet sajnos. A terhesség előtt 4-5 napig tartott normál mennyiségben, most viszont 7-8 napig és az első 2-3 nap katasztrófa. Igaz a következő néhány nap elviselhető, inkább csak pecsételgetés. 19 hónapja szültem, a 4. hónapban volt az első mensi.
2012. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem most van az első menszim. Egyáltalán nem erős, de már a 7. napja tart.:S
2012. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az első 2-3 menzeszem brutál erős volt után, de a többi már normális volt.
2012. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem extrém rossz lett! Én előtte már félidőnél(!) hányingerrel, szédüléssel küzdök. Átváltozok sárkánnyá és ontom a tüzet boldog boldogtalanra, sokkal erősebben görcsöl a hasam, eddig nem is görcsölt, kb olyanra felpuffad mintha megint terhes lennék, olyan 8 hónapos. A vér mint a mészárszéken olyan mennyiségű. Brutál:-(

Én is unom, és nem is vagyok hozzászokva. Remélem lassacskán, vagy egyszercsak visszaál..

2012. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!