Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós a babám és még mindig...

4,5 hós a babám és még mindig felkel éjjel 2-szer. Azt mondják hogy teával le lehet szoktatni róla. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ekkora babát én már éjjel nem szoptattam meg.Hagytam egy kicsit sírni,és csak teát adtam neki,ha másképp nem nyugodott meg.És nem vettem ki az ágyból,és nem is nagyon szóltam hozzá.Rövid idő után átaludták az éjszakát. 3 gyerekem van.
2009. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szopizik v.tápszeres tejpéppel dúsítsd a vacsit.

Fiam ha éjszaka kel csak teát kap, aztán hagyom magától vissza aludni!

2009. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tápszeres
2009. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AKkor meg a teaivásra kel fel éjjel... Próbáld növelni a nappali kajabevitelét, amugy 4 hósan van valami fejlődési ugrás, mert többet esznek. Szóval éhes/szomjas éjjel, azért szopik. Ez ilyen kicsikorban teljesen rendben van.
2009. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le fog Ő magától szokni róla. Bár mi tápszeresek voltunk, de estére több adag kaját adtam neki és csak 1-2-szer kelt fel. Megnyugtattam, megöleltem és visszaaludt, ha nem langyos teát - baby mecsek, vagy HIPP babateát - adtam neki, ivott pár kortyot és már aludt is. Ne sürgesd az időt, de a teát bevezetheted, ilyen melegbe kell is a sok folyadék.
2009. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5,5 hósak vagyunk.anyatejesek.Most mi is kelünk néha3x is.Cicizik egy kicsit,és alszik tovább.A meleg miatt kelünk,de a fogacskánk is mocorog. Én nem teáztatnám,akkor meg azt kéri éjszaka.De ezt mindenki maga dönti el.
2009. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes és még csak most kezdtem el vele a kóstoltatást.
2009. júl. 26. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!