Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kor körüli babátokk...

Djudit kérdése:

15 hónapos kor körüli babátokkal milyen programokon voltatok, ami nagyon tetszett neki?

Figyelt kérdés
Mi voltunk már állatkertben, játszóházakban, strandon, Balatonon, persze játszótereken,babaúszáson régebben. Bábszínház, vidámpark szóba jöhet már? Ringató, Csiribiri...?

2012. aug. 26. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont 15 hós a fiam....


mi minden héten járunk RIngatóra, szereti, meg most fogunk járni tornára, azt hiszem ez lesz a csiribiri...

ami még nagyon bejön neki..:

bábszínház, vidámpark nem hinném...

a bábszínház tuti nem...

vadasparkok, bringó-hintó, kisvasút, közlekedési múzeum, nekem fiam van, már látszik rajta a fiús vonal...autók, repülőmúzeum,

2012. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi Kerekítőre jártunk hetente, lányom nagyon szerette már akkor is.

Bábszínház és vidámpark szerintem korai 15 hó körül még.

19 hónapos volt a lányom, amikor először ült olyasféle vidámparki kisvasúton (majális volt) és imádta, meg a körhintát is (babáknak valót nem a felnőtteset).

Ami még bejött neki az a modellvasút kiállítás volt, el volt ájulva a sok-sok kis vonattól (16 hónapos volt ekkor). :)

Ringató is jó lehet szerintem neki!

2012. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!