Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hallottam, pólya nélkül...

Azt hallottam, pólya nélkül nem engedik haza a babát. , ki mit tud erre mondani? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Én azt gondoltam, ez már elavult dolog, és nem vettem, csak hordozót , már 10 éve is elfogadott volt, most meg tényleg kérik a pólyát?
2009. júl. 26. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem kérik, mi is pólya nélkül hoztuk haza. Mi bundazsákba hoztuk haza, februárban született. A hordozóba bele sem tudnád benne kötni, az pedig ugye kötelező, mert a rendőr megbüntet, ha a baba nics megfelelően bekötve a kocsiba. Én itthon beleraktam a pólyába, nagyon szerettem a pólyát, jobb volt benne fogni és neki is jó volt, hogy körbe ölelte.
2009. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell pólya, mi bébihordozóba hoztuk haza.
2009. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Én mondjuk külföldön élek és itt hordozó nélkül nem engedik haza, mivel itt csak abban lehet szállítani autóval. Elköszönéskor meg kell mutatni a hordozóba rakott utazásra kész babát.

De azt hülyeségnek tartom, hogy pólya nélkül nem engedik haza.

2009. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pólya tényleg elavult, valamint a bébihordozóban sem lehet bekötni, így max az tudja pólyában vinni a babáját, akinek beköthető mózese van.


Szerinte sehol nincs ilyen megkötés.

2009. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pólyában hoztam haza, de nem kérték. Nem is figyelték mibe hozom ki, bármit ráadhattam volna.
2009. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kértek pólyát, sőt még azt sem nézték meg, hogy miben hozom ki.
2009. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Be kell kötnöd a bébihordóba, mármint ha kocsival hozod haza, a pólyába meg nem lehet! Biztosan nem kell pólya!

8 és fél hós kislány anyukája

2009. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!
2009. júl. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!