Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 27. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért biztos nem szülnék harmadikat.
2012. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elkeserítő és felháborító,hogy valaki ilyen félvállról veszi ezt a témát és "hobbit" űz a gyermekvállalásból!!!!

Oké,szüljük halomra a gyerekeket...de könyörgöm:mutasson már egyetlen olyan családot,aki kimondottan az alanyi jogon járó támogatásokból,segélyekből (amikért hosszasan kilincsel,kuncsorog)NORMÁLIS,elvárható szinten tudná nevelni a gyermeket és meg tudja neki venni azokat a fontos dolgokat,amik elengedhetetlen kell legyenek?

Ha nem ez a cél,hanem hogy "éljünk,mint hal a vízben" mert bizony BÜDÖS A MUNKA,és járjon a gyerek agyonhasznált,lyukas cipőben,akkor hajrá!Én az ilyen idiótát kivinném a 40 fokban a kukoricaföldre címerezni...ott aztán járhat a szája!!!Nem normális,az tuti!!!!

Bocsi,de nagyon kiakadtam az olvasottakon!

2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Igaza van annak aki ezt a blogot létrehozta..

Csak hát ugye ezt meg is kell valósítani, de ha már van 3 vagy több gyereked akkor utána már nem akarnak alkalmazni, mert a gyerek beteg lesz akkor otthon kell vele maradni, meg hát kis gyerekekkel sok a gond erre hivatkoznak.

Első kérdésük mennyi idősek a gyermekek?

Szocpol támogatás:na jó, de az alapot miből építettem meg ha nincs pénzem?

Csak azért nem szülnék 3 vagy több gyermeket, mert a cigányok is ezt teszik.

Én belebolondulnék ha nem dolgozhatnék, és itthon kellene egész nap lennem.

kell számomra az az agyi kikapcsolódás amit a munkahelyemen meg tudok tenni.

Na de, mi lesz a nyugdíjjal, ha nem dolgozok akkor az sem lesz, és nem fogok kuncsorogni az önkormányzatnál ahogy szokták cigányok.

Annak idején édesanyám kérelmet adott be leszázalékoláshoz, és azt mondták neki hogy mivel nem Kolompár és nem cigány így ne is várja hogy megkapja.

Erről ennyit.

2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TKI Ibolya ***** válasza:
77%

3 gyerekem van és nem vagyok cigány. Nem járunk ingyen a buszon.A családi pótlék tévesen van feltüntetve mert nem ennyi.A babakötvény jár egy gyermekeseknek is de ebbe pakolni is kell havonta még a három gyerekeseknek is.A suliba ugyan úgy meg kell vennem a füzet csomagot ,be kell fizetnem az osztálypénzt és a gyógyszereket is ki kell fizetnem.A pék sem kér kevesebbet csak azért ,mert 3 gyerekem van és a hentes sem kíváncsi a családom létszámára.Ugyan úgy fizetem a közüzemi számlákat.


Viszont hányingerem van az irigykedő emberekből akik azt hiszik ebből meg lehet élni.Lehet utánunk csinálni és akkor véleményt mondani.Nem azért szültem őket,mert ebből akarok megélni és nem hiszem, hogy az agyam működése kevésbé lenne jó mint dolgozó nő társaimnak.Azt hiszem eleget dolgozom a családomért.Néhány egy gyermekes anyuka nem tesz mag annyit az egy szem csemetéjéért mint akinek több felé kell figyelni!

2012. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TKI Ibolya ***** válasza:
74%
ja és még csak annyit a marha irigyelt helyzetemről,hogy adó kedvezmény nem jár a páromnak és a szocpolal is kitörölhetem a hátsóm,mert az sem jár nekünk.És ezzel nem vagyok egyedül a környezetemben. De soha nem sajnáltatom magamat!
2012. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
TKI Ibolyának maximálisan igaza van!Ne keverjük össze a normális családot a kisebbségivel.Ég és föld a különbség!
2012. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TKI Ibolya ***** válasza:
Köszönöm Meskata!
2012. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezért szüljön senki három gyereket.
2012. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van TKI Ibolyának!!!!!!!

Ugyan csak egy babám van,de mi fehérek úgy vagyunk kódolva,hogy azt a több pénzt amit kapunk 3 gyermek esetén,azt a gyermekeinkre költjük maximálisan.

A c kategóriások pedig italra,cigire és nem a gyerekeikre.

Őket nem érdekli van e mit ennie,felvennie a gyereknek...

Tapasztalatból tudom,SAJNOS lakik egy-két család a bérházunkban és majdhogy nem megeszi őket a mocsok!!!!

Tudom azt is,hogy van kivétel,de sajnos olyan kevesen,hogy az már talán említésre sem méltó...

2012. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!