Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberben kezdem a hozzátá...

Szeptemberben kezdem a hozzátáplálást. Mit fagyasszak le az idénygyümölcs/zöldségekből, hogy legyen mit elővenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mindent! Bár manapság télen is lehet friss gyümölcsöt, zöldséget kapni. Pl gyümölcscentrifugával bármilyen gyümölcsből, zöldségből finom leveket tudsz készíteni, tudod, hogy nincs benne semmi tartósítószer. Én vettem babaport, amit tejbe kell tenni, de nem tejbe, hanem az általam facsart gyümölcslébe tettem. Imádta a manóm.
2009. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Őszi-sárgabarack,körte,esetleg szilva,sárgadinnye(7-8 hónaposan már ehet).
2009. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Én fagyasztottam le sárgabarackot,sárgadinnyét,sárgarépát,meggyet,spenótot,fogok még cukkinit,sóskát,őszibarackot meg magunknak is sok mindent amiből később ő is kaphat.De a felsoroltakat konkrétan neki.Van amit turmixolva(meggyet)van amit apró kockákra vágtam,zacskókba és kicsi dobozokba(Aventes tejtartó nagyon jó,de van 100Ft-osból doboz is)

1. válaszolónak milyen az a babapor?pont ma 4 hós anyuka

2009. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És pl a barackot kockákra vágtad? Vagy pürésítetted?
2009. júl. 26. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl. Milupa gabonapép. Anyatejbe is lehet tenni, de gyümölcspürébe téve laktató.
2009. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok barackot meggyet pürének készítettem többit apró kockára,köszi a pépes válszt
2009. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!