Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt mosható pelusozós...

Vannak itt mosható pelusozós anyukák? Egy kis bíztatásra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Úgy érzem elegem lett, pedig nagyon eltökélt voltam. A következő a helyzet: Kisfiam 2 éves lesz, még pelenkás, végig moshatóztam vele, most született a tesója és vele is ezt terveztem, de elegem let, hogy szinte már naoi szinte kell indítani a gépet, folyton tergetek, és utána számoltam, h valyon tényleg megéri e? Mindne nap 60 fokos mosás, mosószer, áram, és akkor még ott van, h a nagyot csak itthon tudom ilyenbe csomagolni, ha elmegyünk valahova esély sincs, egy óra alatt átázik. Pedig nagyon jó minőségű pelusaim vannak, sok bambusz belső plusz betéttel, aio-k, abból is jókat vettem, de olyan 12 hónapos koar óta már csak 2 vastag betéttel tudom ráadni. Mit tanácsoltok? Ne adjam fel vagy inkább adjam el a készletem? Az elsobhatóval a mérhetetlenül nagy szemát ami zavar, meg az, hogy az egy vegyszeres műanyag cucc, ragasztóval és nem tudom elképzelni, hogy ha minden nap ebben van a gyerek évekig akkor nem szívódik fel semmi a szervezetébe. Mit tanácsoltok?

2012. aug. 28. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most olvasom a kérdésed. egyszerre 2 gyerekkel még nem csináltam, de végigolvasva a soraidat, talán tudok tanácsot adni.

Napi szintes mosást én se értem, még 17 pelussal sem. Az még mindig csak egy fél adagot tesz ki. Legalábbis abból amit mi használunk: zsebes, plusz egy tetra. Nekem ez annyit bír, mint ha 2 betéttel használnám. Ezért a betéteket én el is adtam és maradtak a tetrák. Azért is szeretem ezt a megoldást, mert gyorsan szárad.

40 fok szerintem is elég.


Ezt tudom javasolni, meg a kitartást. Aztán majd jelentkezz, hogy hogy alakulnak a dolgok.

2012. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!