Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tud valamit kezdeni ezzel az...

Tud valamit kezdeni ezzel az orvos, vagy felesleges elmennünk?

Figyelt kérdés
Már hetek óta beszárad éjjel a 10 hónapos lányom orra. Reggel mindig fújok bele tengervizes spray-t, leszívom, és egész nap nincs semmi baja. Csak éjjel dugul el, de annyira, hogy csak a száján kap levegőt és néha horkol is miatta. Amúgy ilyen ragacsos zöldesbarna trutyi jön ki reggel (bocsi). Vajon tud erre adni valamit az orvos vagy nincs mit tennem?
2012. máj. 22. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy száraz a levegő a szobában.
2012. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párologtass a szobájában, mondjuk teregesd oda a kimosott vizes ruhákat.
2012. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az emeleten van a szoba, valószínűleg tényleg szárazabb a levegő ott. Van a radiátoron víz, de ugye a radiátor már nem megy. Ruhát nem tudok ott szárítani, mert keskeny a szoba, nem férnénk el benne :S
2012. máj. 22. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél a gyerekszobába párologtatót!

nekünk is kell majd sajnos ha megérkezik a pici, mert sokszor reggelre az én orrom is szó szerint fáj!32 hkm

2012. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amit irsz, hogy reggelre bedugul az orra az lehet a szaraz levegotol, de amiert megerne elvinni szerintem orvoshoz az a valadek szine. Nalunk is ez a gond, en mondtam orvosnak, de azt mondta amig fehez a valadek nem baj, de mivel nalatok nem ez a gond, szerintem egy torletet megerne, hatha van ott valamilyen lappango baci. Anyumnak felnottkent volt evekig bacija, majd egy torlet utan kiderult egy cseppet kapott azota semmi baja, elotte meg rengeteget szenvedett
2012. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!