Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával nyaralás?

4 hónapos babával nyaralás?

Figyelt kérdés
Egy hétre megyünk nyaralni vízparthoz mik azok a cuccok amiket vigyünk az alap dolgokon kívül?Naptejet biztos viszünk
2009. júl. 26. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom, Te vagy az anyukája, ezért neked kell tudnod a gyereknek milyen igényei vannak.
2009. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lázmérő, lázcsillapító, szúnyogriasztó, fenistil, játék, babavíz (ha ott nem lehet forralni), pelus, törlőkendő, meg a napi cuccok...

Ezeken kívül bankkártya :)

Ami hiányzik, bárhol megveheted...

Jó nyaralást!

2009. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló nem túl segítőkész... :(
2009. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ennyi idősen voltunk a Balatonon 2 éve. Vittünk felfújhatós kiscsónakot, ami esténként kádként, nappal meg csónakként szolgált. Gyógyszerekben a gyerekorvos tud segíteni, sok mindent felírt. De ha olyan helyre mentek, ahol van patika, akkor elég csak a recepteket vinni. És csak akkor váltod ki, ha tényleg szükséges.

Ruhából vigyetek meleget is, babakocsira esővédő, szúnyogháló. Most hirtelen ennyi jut eszembe.

2009. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mi vittünk egy kis felfújható medencét (a Profiban most kb 900 ft), így a Balaton parton ő is tudott pancsizni egy flakonban vitt tiszta vízben (a tóba én még nem akartam bevinni, nehogy elkapjon valamit)

50-es naptej, napernyő

nem kell semmi extra, csak a napi dolgok - esetleg még pár pléd, hogy bárhova le tudd tenni; eldobható pelenkázólap, ha esetleg a szabadban kell pelust cserélni

2009. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szúnyogriasztó!! a picuromat nagyon összecsipkedték a dögök első nap :(
2009. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszoló segítőkész, de úgy gondolom, hogy minden babának mások az igényei, mások a családnak a lehetőségei, elképzelései.

Van aki az egész lakást magával viszi, van aki az alapvetőkön kívül semmit.

Én az mondom, hogy ha a mama nem tudja mit vigyen, hogy várja el "idegenektől", hogy tudják mi kell a bébijének.


Sorry ha én rosszul értetett vmit :O(

2009. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én három hónapossal indulás előtt:

bementem a szobájába egy óriás táskával és mindent beletettem :) igazából belesöpörtem. összes ruha, összes játék, összes babaápolási bizbasz. plusz utazóágy, kiskád, játszószőnyeg.

és mosópor, hogy ha vmi nagy gebasz van, akkor ki tudjam kicsit mosni kézzel a cuccot.

imádta. egy hét múlva megint megyünk pár napra, annyira.

2009. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek

Ha tehetném az összes cuccot össze pakolnám de sajnos nem kamionnal megyünk és csak a babakocsi betelíti a csomagtartót így már sok hely nem marad 3 ember cuccára így próbálok felesleges dolgot nem bepakolni és fontos dolgot itthon hagyni

A pici pancsoló eszembe se jutott és tényleg hasznos lehet

2009. júl. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!