Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen két kis korkülönbségű...

Milyen két kis korkülönbségű fiúval az élet?

Figyelt kérdés
A fiúk között 16,5 hónap lesz. Kislányban reménykedtem, de az élet még egy kisfiúval ajándékozott meg, s attól tartok, hogy veszekedősek lesznek, irigy egyik a másikára, az azonos nemből indulok ki.
2012. aug. 29. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk két fiú iker van, most 20 hósak. Nagyon elevenek, aktívak, örökmozgók, és általában véve nagy franc mind a kettő, pedig a férjem és én is nagyon következetesek vagyunk, mondhatni koruknak megfelelően szigorúak.

Sajnos átveszik egymástól a butaságot, pl. van a fejbeverős játék, meg a köpködős, amiket utálok. Ilyenkor csinálhatok bármit, ordíthatok, próbálhatom elvonni a figyelmüket, még a seggükre is csaphatok, semmi foganatja nincs, csak az számít, hogy tesó röhög, együtt szórakoznak.

Ugyanakkor nagyon okosak, és imádom látni a fiús dolgaikat, ahogy rajonganak a technikai kütyükért, autókért, kutyákért, meg az apjukért. És azt is imádom, ahogy hozzám bújnak, meg puszit adnak. Szeretem őket szépen öltöztetni, de sajnos sokkal kevesebb a kínálat fiúruhából, mint ahogy nyilván te is tapasztalod.

Persze látom én, hogy a lányos ismerőseim csöppségei előrébb járnak szobatisztaságban vagy beszédben, de én büszke vagyok a kisfiaimra, mert ők is gyönyörűek és csodálatosak, és egyszer majd jóképű fiatalemberek lesznek. :)

Majd meglátod, az egynemű tesóknak is van sok előnye! Jó babavárást!

2012. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bő két év van a fiaim között, a nagy 3 éves lesz, a kicsi lassan 9 hónapos. Nagyon cukik. Most még nem tudom, milyen testvérek lesznek, volt egy kis féltékenység, de már kezdenek együtt játszani. Egy sor dolgot nem kell megvenni, így hogy egyneműek, szóval hidd el, klassz dolog fiús anyának lenni.:))
2012. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!