Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam volna a kostolgatást?

Elrontottam volna a kostolgatást?

Figyelt kérdés

5 hós a babám és csak egy kis gyümilét akkartam neki adni, mert túl meleg van a panelban éjszaka és óránként kelt szopizni. Nem akkarom még hozzátáplálni csak egy kis kiegészítésként kap. Igényli is.

Sütőtöklét kapott szentkirályvízel (babaital) 2 napig adtam neki aztán alma banán lét adtam 1napig, mert sírt este és inkább nem adtam neki többet.

Sztem nem készült fel a pocija,. Tutti az almáától fájt neki.

Baj ha gyümileveket adok neki inni szopizás mellett, úgy hogy nem hozzátáplálom? Akarom mondani, hogy csak bébiitalt adok tejcsi mellett. Nem tápos, anyatejes baba.


2009. júl. 27. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a gyümölcslevek helyett teát adnék neki, főleg hogy ebben a nagy melegben az édes löttyök nem is veszik el a szomját. Az hogy mitől fáj a pocija csak úgy tudod meg, ha legközelebb is adsz neki, ha akkor is sír az volt a baja.
2009. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehetséges, hogy tényleg nem bírja még a pocak ilyen mennyiségben. Sztem is valami babateát, vagy édesköményest (pl.: mecsek-tea) adj neki ha szomjas. A gyümilevet csak pár kortyot.
2009. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hós a lányom, szopizik, de én mellette adok neki délelőtt barack pürét, délután alma barack vagy banán barack, szilva körte, ribizli alma pürét.

Mellette ha szomjas hipp teát kap, van hogy 1 nap 2dl simán megiszik szereti, s nem fáj tőle a pocija.

Ha gyümölcsöt adsz neki nem rontod el vele, s mikor adjuk ha nem most amikor minden friss, majd ősszel mikor csak üveges lesz s alma banán friss ami hasfogó!

Hipp teát próbáld meg ,s a gyümölcsöt is nyugodtan adhatod frissen. Nekünk az üvegesektől fájt a pocink!

2009. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. júl. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!