Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hol ül az autóban: szülők,2...

Ki hol ül az autóban: szülők,2 éves gyerek,1 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Személyautóra gondolok. Melyik a legpraktikusabb elrendezés? :)
2012. aug. 31. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha anyuka/apuka vezet, és másik szülő hátul van a két gyerekkel.
2012. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elég kicsi úgy a hely az egyik szülőnek, hogy ott van a hordozó és még a gyerekülés is. És csak középre lehetne ülni, oda elég macerás bemászni.
2012. aug. 31. 11:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Pedig hogy máshogy? Hordozót lehet első ülésre, de csak ha menetiránnyal ellentétesen van bekötve. A vezető nem tud vezetés közben a picire figyelni, a másik szülő nem tud igazán előrenyúlni. Gyerekülés csak hátra mehet.
2012. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, hogy más hogy csinálja?
2012. aug. 31. 11:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Apa vezet, mellette a hordozóban menetiránynak háttal a pici az anyósülésen (légzsák kiiktatva).

Vezető mögött anyuka, mellette a 2 éves a gyerekülésben.

Anyuka így mindkettő gyerekre jól rálát.

2012. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Megnézem én azt, hogy ha a gyerek elkezd sírni, anyuka hogy fog oda belegabalyodni, hogy meg tudja nyugtatni...
2012. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam ezen mert lassan nekünk is aktuális a téma. Én bármennyire is annak a híve vagyok, hogy az anya a gyerek mellett üljön az autóban, szerintem ebben az esetben hátul a két éves és az egy hós, elöl pedig az anyuka és apuka. Vagy ezzel mi a baj? Igaz, úgy sajnos nem tud anyuka nonstop a babára figyelni. Nem tudom...
2012. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Próbáltuk azt a verziót, amikor a baba elöl van a hordozóban, én (anyuka) hátul a 2 évessel, és azt is, amikor a gyerekek vannak hátul, szülők elöl. Igazából egyik sem a legjobb megoldás. Valahol láttam, hogy lehet olyan tükröt venni, amit hátulra az ülésre szerelsz fel, hogy lehessen látni a babát a hordozóban, ha hátra van bekötve és anyuka elöl ül.
2012. aug. 31. 11:51
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval olyan tükröt kéne venni, de ezzel még csak látom, csinálni sok mindent nem tudok...
2012. aug. 31. 11:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Felnőttek elől, gyerekek hátul. A vezető sem tud odafigyelni a babára, ha előlre van bekötve. Ha nem lehet elintézni a dolgot menet közben, félre kell állni (már ha van rá lehetőség). Legalábbis mi így fogjuk csinálni.
2012. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!