Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gurul be a 2 hónapos...

Miért gurul be a 2 hónapos babám etetés közben?

Figyelt kérdés
Kisfiam két hónapos, és egy ideje az jellemző az etetésekre, hogy a vége felé teljesen begurul, csapkod, hisztizni kezd. Először azt gondoltam, hogy bántja a büfi, így ilyenkor megbüfiztettem, de amikor megint szívni kezdi a tápszert a cumiból, látom rajta, hogy még éhes, alig várja, hogy ráharaphasson a cumira, mégis dühös lesz. Volt valaki hasonló helyzetben? Arra gondoltam, hogy lehet kétlyukú etetőcumira kellene váltani, mert talán az a baj, hogy az 1-esből már nincs kedve/ideje :)/türelme/energiája kihörpinteni a tápszert. Lehetséges, hogy ez lenne az ok? Mit gondoltok?
2012. szept. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan ez volt nálunk is, mi kétlyukura váltottunk, de az is sokszor eldugul:) olyankor mindig kézzel jól össze kell nyomni a tetejét, hogy elmúljon a dugulás.Most hat hós a lányom, még most is hiszti van dugulásnál:))
2012. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, hogy sírt evés közben, azt hittük nem éhes és nem kell neki, mire rájöttünk, hogy nem jött a cumiból, mert újfajta tápszerre váltottunk és az sűrűbb volt. Mi új cumival próbálkoztunk, MAM 1-es fejűre váltottunk, de néha ez is bedugul és akkor hisztizik, de már tudom miért. :) Én az előkével szoktam ilyenkor a cumifejet összenyomni, és ez általában segít. Próbálj nagyobb lyukú cumifejet vagy más fajta cumisüveget. Milyet használtok? És milyen tápszert? Tápszernél nekünk az újnál jobban kellett figyelni, mert a régivel- BEBA soha nem dugult el a cumi, az újjal Milumil Komfort 1 jött ez a probléma, így most jobban megmelegítjük a vizet, és 2 részletben tesszük bele a tápszert, azaz fele víz, fele tápszer, összerázás, aztán másik fele, megint összerázás.
2012. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eldugulhat a lyuk a cumin, vagy nem jön elég gyorsan neki!
2012. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válts egyel nagyobb cumira, szerintem türelmetlen lehet és nem jön olyan gyorsan a tej a mostani cumiból, mint ő azt szeretné! :)
2012. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!