Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogy is van ez? Az...

Most akkor hogy is van ez? Az én lányom is okos, csak nincs kedve hozzá? Vagy le van maradva értelmileg?

Figyelt kérdés

Lassan 14 hónapos lesz és nem integet, nem pápázik, nem dob puszit, nem tapsol, nem mond semmit...

Igazából amit csinál, hogy néha utánoz engem, pl segít gazolni, vagy összeszedni dolgokat. Ha hívom jön, hallásával nincs gond. De amíg mások már mutogatják mi hol van, ő csak néz rám bambán... Gond lenne? Vagy más babák fejlettebbek az átlagnál?


2012. szept. 2. 07:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hasonló, bár ő egy időben integetett, most nem csinálja. Szavakat nem mind, nem használ semmire, viszont mindent megért. Majd kialakul szerintem. 13 hónapos.
2012. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!