Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek számít, hogy a...

Szerintetek számít, hogy a szobájába lett 1 tükrös szekrény?

Figyelt kérdés
Amióta bent van a szobájába a tükör rosszabbul alszik, eddig csodásan alvó babám, többször felriad, felsír álmába, visszaaltatja magát, nincs gond, de látom, h rosszabbul alszik! Nem vele szembe van, csak sréhen... én hiszek a tükrös babonába, de nem gondolnám 100%-ra, hogy ez lehet a gond! Napközben nem nagyon csinálja ezt, csak este! Nagyon ritka, amikor napközben ez jellemző lenne!
2012. szept. 3. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Estére takard le a tükröt. Próbáld meg, lehet hogy jobban fog aludni.
2012. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tükrös babona ostobaság. Lehet,hogy a tükörben lát valamilyen árnyékot.
2012. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy besüt rá a fény, a rükör meg a baba szemére tükrözi a fényt, és zavarja?
2012. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hat mikor mi butorozott alberletben laktunk a haloszobaban hatalmas nagy tukros szekreny volt.aminek az ajtajat oldalra tolva lehetett kinyitni (nem tudom ertheto e) csak ugy tudtam jol aludni ha teljesen kinyitottam,hogy minel kisebb felulet legyen tukros. en nem a babonakban hiszek egyszeruen nem tudok jol aludni olyan helyen ahol nagy feluleten tukor van.
2012. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, h semmi köze a tükörhöz, csak én hiszem, holnap le fogom takarni, vagy kinyitom, ahogy írtátok! Nem verődik rá a fény, nem is szembe van vele a tükör! Csak hát másra nem tudtam gondolni, nem hiszem, h a foga jön, nem érzek változást az inyén! Aztán ki tudja...
2012. szept. 3. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért,de mi az a tükrös babona?

Én sajnos nem tudom,de nagyon érdekelne...

Megosztanátok velem is?

2012. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én se tudom pontosan, de valami olyasmi, hogy az egész alakos tükrökön jönnek át éjszaka a szellemek, kísértetek, halott előző lakók... :D

grrr kiráz a hideg ezektől :) nekünk is a hálónkban nagy gardróbszekrény van ami teli tükör, én bevallom ha este szellemes filmet nézek, a hülye tükör mendemonda miatt nem merek a hálóban aludni, megyek a gyerek mellé :D

pedig a férjem esélyesebben védene meg :D

kérdező, ettől függetlenül szerintem gyerekszobába nem való tükör mert ha neki dob egy nagyobb játékot akkor törik, nem tudjátok leszedni róla?

2012. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom a babona is kialakult valamiért, oké hogy nem az a magyarázat amit kitaláltak rá ,de simán okozhat problémát...
2012. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pici lányom elejétől fogva teli tükrös gardrób szekrénnyel aludta végig az éjszakáit. hatalmas 8 méter széles tükör (tolóajtós). A kiságya nem szemben volt az ajtóval, de a tükörrel igen így mikor bekukucskáltam már néhány hónaposan rájött, hogy a tükörbe nézve látjuk egymást ami nagyon tetszett neki. Most 1 éves és imádja a tükörben illegetni magát. Sokszor csacsog a saját képmásának és össze is csókolózik vele:) Kizárt, hogy önmagában a tükörnek ilyen hatása lehetne. Ami már inkább valószínű, hogy mivel nála még nem a ,, pszichés" tükörtől nem alvás a gond az újdonság érzése viszont felboríthatta az addigi jól megszokott kis kuckóját. Ha a tükör a ludas akkor nem a babona és nem a pszichés hatás miatt nem tud aludni tőle, hanem szokatlan még neki. Ez esetben pedig rövid időn belül meg fogja szokni azt.:)
2012. szept. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!