Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha 8 hónapos...

Mit tegyek ha 8 hónapos kisfiam nem eszi a zöldséget, csak a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Cékla, brokkoli, répa, fehérrépa, zeller, spenót minimális fogy, csak a gyümölcsöt eszi, de abból sem túl sokat. Még szopik.
2012. szept. 3. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém még most sem eszi 10 hónapos. Én minden ételéhez keverek valami gyümölcsöt. A húst pl csak almával eszi meg. Répa szorulást csinál, így azt mindig vagy szilvával vagy barackkal kapja.

Néha kap olyan keverékeket, hogy ihaj, de szereti és megeszi

2012. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mic13 válasza:

Szia!


Nállunk is hasonló a helyzet! Elősször is nyugi!!!

Folyton változik az ízlésük....Nállunk most azt a korszakot éli a baba, hogy csak azt eszi amit meg tud fogni....igy zöldéges bundát sütök ki olajban, vagy kirántom, hasábra szeletelt formában....most pedig gofrisütöben sütöm ki a pépet....( szopcsizik persze).Arról nem is beszélve, hogy vannak idöszakok amikor csak bizonyos dolgokat esznek meg...pl sültkrumpli ...stb.Szóval, csak kreatívan!

2012. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Almával keverd őket, nekünk ez bejön. Később majd csökkented. A sütőtök is édes, azzal is variálhatsz.

Majd belejön, időbe vagytok még.

anyatejjel is keverheted a zöldséget.

2012. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Én mindent almával keverek, de két kanál után elfordul tőle. Próbáltam már úgyis, mintha magunknak készíteném, csak kevesebb sóval, de úgy sem kéri. :-(

2012. szept. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!