Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Humana HA 1-es tápszert...

A Humana HA 1-es tápszert meddig adhatom a babámnak? Lassan 4 hós lesz, de nincs ráirva csak az, h újszülött kortól adható. DE meddig? Irassak fel új tápszert?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
6 hóig adhatod az 1-est.
2009. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, mert vhol azt olvastam, h 4 hóstól már a 2-est kell adni. Ezért is vagyok gondban. Még nem vagyunk 4 hónaposak, de közelebb vagyunk hozzá mint a 3-hoz.
2009. júl. 28. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hóstól kell váltani. Az enyém 7 hónapos koráig a Humana1-et kapta, 7 hónaposan váltottunk a 2-esre (addigra fogyott el az 1-es).
2009. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi nem Humanát használunk, de 1-est. Kisfiam 9 hónapos, pár hete kérdeztem az orvost, hogy nem kell-e másik tápszer. Azt mondta, hogy az, amit használunk (Beba Ha Start Aktív) 1 éves korig nyugodtan adható. Nagy melegben érzékenyebbek a babák ezért nem szerencsés most váltani, ráadásul az 1-es tápszer hígabb, mint a többi ezért is jobb azt adni nagy melegben.

Én hittem neki. De kérdezd meg Te is, ha gondolod. A ti tápszeretek más, bár gondolom amikor receptet kérsz szól, ha szerinte mást kellen már kapnia.

2009. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hósan kell-szokás váltani.Mi Milupa 1et ettünk,elértük a hat hót,azt mondta,már nem írhatja fel,ír fel elválasztási tápszert.Erre felírta a Humana baby fit 1-et,ami szintén újszülött kortól jó.
2009. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6hósant akartam írni bocsi. :)
2009. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt ettük 6 hónapos koráig. Igaz van a Humananak 4 hónapos kortól adható tápszere, de nekünk a dokinéni azt mondta, hogy ha beéri a kicsi az egyessel, akkor ne vátsunk, legalább fél éves korig jó ha HA-st kap.
2009. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi is ezt használjuk a Humana HA 1-est, most vagyunk 7 hónaposak

nekünk azt mondta a drnő, hogy amíg elfogadja, és szépen gyarapodik ne váltsunk

meg vagyunk vele elégedve, bár már csak reggel és lefekvésnél kapja

2009. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor maradunk mi is az 1-esnél. Ma voltunk dokinál, de elfelejtettem rákérdezni. :(

Hiszek nektek és nem váltunk egyelőre.

2009. júl. 29. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!