Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyereket mertek bevállaln...

Hány gyereket mertek bevállalni a mai világban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
3 mat többet nem
2012. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
1-et. Talán. Ha találok munkát. Ha nem akkor nincs gyerek, nyomás külföldre!
2012. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem mindegy milyen volt és lesz a világ. Úgy érzem három gyerekemmel még elbírok többel lehet már gondok lennének. Nem csak anyagilag, hanem fizikailag is...
2012. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
5 kisgyerekem van (óvodáskorúak és kisebbek), szeretnék még egyet.
2012. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Hármat bevállaltunk :-)

De töbet nem szeretnék már.

2012. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

3-mat. És nem a mai világ függő, hanem ahogy előttem írták idegileg, szellemileg, érzelmileg ezt tartom tökéletesnek és bírhatónak.

Házat kocsit és milliós vagyont 2 gyereknek SE tudnék a feneke alá tenni ugyanúgy 3nak sem fogok tudni valószínűleg. Tehát nem ez van mérlegen nálunk.

2012. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem a "mai világ"-tól függ. Volt ennél sokkal rosszabb is, mégis születtek gyerekek.

Most 2 van, egyelőre elég, de lehet, hogy pár év múlva kedvet kapunk egy harmadikhoz.

2012. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 2 lenne az ideális.Egyenlőre még csak az elsőt várjuk,úgyhogy lehet változik még a vélemányem,de most még úgy érzem,hogy nekem a 3 is sok lenne.
2012. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem mindig a 3 gyerek volt az ideális elképzelés. Aztán jól bele is húztunk, mert elsőre ikreink lettek. Már tudom mivel jár a gyereknevelés, így csak akkor vállalunk 3-at, ha tényleg a szívünkre hallgatunk. Tudom,hogy bánnám,ha nem vágnánk bele a 3. baba "tervezésébe", de igazából akkor is boldog leszek (vagyok) ha "csak" ez a 2 marad:)
2012. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt!


Ma el tudnék tartani többet is, én inkább a jövőjükre gondolok, félre teszek nekik havonta x összeget.

Kisgyereket könnyű eltartani nagyot sokkal nehezebb, és nem tudhatjuk, mi lesz 15-20 év múlva. Én inkább biztosra próbálok menni, kettőnek tudjak olyan színvonalat biztosítani, amilyent szeretnék, később 3-nak nem biztos, hogy menne!

Másrészt, én nem bírok itthon ülni évekig, kettővel pont elég volt, most már szeretnék munkába visszamenni. Hiányzik a nyüzsgés és hogy emberek között legyek!

2012. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!