Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más próbált már így etetni?...

Más próbált már így etetni? Lefejt tej és elkészített tápszer keverve.

Figyelt kérdés

2 hónapos a kislányom, a tejem kezd elapadni minden igyekezet ellenére(éjjel-nappal 1,5-2 óránként sőt gyakrabban vagy mellen volt vagy fejtem, szoptatós teák hada, karamalz, homeo stb) ráadásul annyira kis ügyetlenül szopik, hogy ha értékelhető mennyiségű anyatejet akarok beletukmálni, ahhoz le kell fejnem (ami így is kevés neki) és pótolni még hozzá tápot. Cumiból viszont úgy eszik, mint a vett malac :)


A tej és kikevert tápszer mehet egy cumisüvegbe? Szerintem igen, mert úgyis egy gyomorba megy, mindegy hogy lefejem, megeszi cumiból majd két perc múlva a tápot eszi szintén cumisüvegből...

Rosszul gondolom?


Légy szíves a kérdésnél maradjunk, szoptatási tanácsot most nem kérek a kereslet-kínálatról :)

Köszi előre is a válaszokat és ha bármilyen hasonló tapasztalatotok van, azt is megköszönöm.


2012. szept. 5. 14:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

megkérdeztem a gyerekorvost:

szerinte ha korrektül bekevert és feloldódott a táp és egyfomra a hőmérséklete a tejjel akkor nyugodtan keverjem össze (de ne rázzam fel, mert úgy habosodhat, puffaszthat stb)


modntam neki én is hogy dehát rántott húst keverve somlóival egyszerre.... mire ő, hogy van olyan leves amiben palacsinta tészta van levesbetétnek és olyan desszert is van ami csilis vagy disznózsírban sütötték ki...

Szerinte az emberek alapvető tévedésben vannak a gyógyszerszedéssel is mert az evés előtt beveendő az nem azt jelenti, hogy bekapom majd elkezdek rögtön enni,mert az az evés közbeni bevétel. Az étkezés előtti gyógyszert beveszed, 15-20 perc múlva az tovább halad a gyomron és akkor kezdesz el enni. Az étkezés utáni gyógyszer is ugyanez azaz bekajálsz, vársz negyed órát és akkor veszed be.

Végülis logikusnak tűnik.


De a bimbóvédőt kipróbálom azért

köszi a válaszokat

2012. szept. 9. 13:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Na pont ezt írtam :) Hogy ha megfelelően van bekavarva a tápi akkor miért ne önthetnéd bele :) Örülök hogy nem írtam hülyeséget :) A bimbóvédőt én speciel nem kisebesedésre használtam, hanem arra hogy ügyesebben ráharapjon. Annyi volt a hátránya (nekem) hogy éjjel fél kómásan rossz volt vacakolni vele :( De mondjuk nekünk a tejem sem volt elég erős :( Szinte átlátszó volt. És ugye a jó tejcsi kicsit sárgás.
2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

elkezdtem kutyulni neki, teljesen rendesen eszi és ugyanannyi a kakis-pisis pelus is, szóval emésztésileg nem változott semmi hátrányosan, ízre is elfogadja.

:)

2012. szept. 10. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!