Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam 17 hónaposomat,...

Miben altassam 17 hónaposomat, ha folyton kitakarózik?

Figyelt kérdés
A hálózsákot nem nagyon szereti, mert elég sokat mocorog, forgolódik éjjel és az gátolja, ezért mindig felébred. A takaró alól viszont hipp-hopp kimászik és vagy rajta fekszik, vagy alákeveredik a feje is, és akkor megintcsak felébred. Mit adjak rá éjszakára, ha már jönnek a hidegek és egy pizsirugi bodyval nem elég? Általában 22-23 fok van a szobájában.
2012. szept. 7. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik lányomat sem lehet betakarni és rendesen felöltöztetni se, de mondjuk ő nem is igényli. Meleg van. Bár, hogy télen hogyan lesz nem tudom max ha fázik és nyöszörög akkor átmegyek és betakarom, de a 22-23 fokban szerintem bodyban+ rugiban nem fázhatnak. Nálunk 19-20 fok van reggelre télen és a kicsi nem fázott télen (ő most 2 éves)
2012. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi vettünk az IKEÁban egy felnőtt méretű legvékonyabb (nyári) takarót (Az IKEÁS nagyobb a szabványnál, mi felnőttek is ilyet használunk, ezért több huzatunk van rá). Azt két oldalon begyűrtük a kiságy matraca alá, tehát a lábrésznél és egyik oldalt. Így amolyan "félhálózsák" lett belőle. És bodyt adtunk rá plusz egy pizsamát, így ha kitakarózott, akkor sem fázott meg. Szerintem nem volt 22 fok a szobában, az biztos, max. 20.
2012. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!