Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akad akinek ebben a melegben...

Akad akinek ebben a melegben rendesen eszik a babája?

Figyelt kérdés
Az enyém 7 hónapos, már voltak kedven ételei, üveges is meg amit én csináltam neki. De most több mint egy hete nem eszik csak pár kanállal belőle és löki el a kezemet. A tápszert elfogadja,de abból se sokat eszik, inkább többször keveset. Olvasom itt hogy mostanában több baba is ezt csinálja. Van olyan baba aki rendesen eszik?
2009. júl. 29. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém rendesen eszik, csak annyi különbséget vettem észre, hogy sokkal több teát és vizet is iszik. (7,5 hónapos)
2009. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szia.Hát nem engem keresel,mert mi bizony nem eszünk.7 hós lesz,és már kiváltottunk egy tizórait és egy ebédet olyan szépen evett,most már semmit nem akar kanálall enni,eddig a tiróait elfogadta,de ma már azt se.azthiszem a héten nem is próbálgatom neki,mert ugyis megy a kukába.picit pihenünk ezzel a hozzátáplálással,hátha addigra elmegy a meleg és kibúlyik a fugunk is.
2009. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak gondok. Ugyan megeszi a szokásos mennyiséget, csak eddig 10-15 perc alatt megette, de mostanában játszik a kajával és van hogy egy órát szórakozom vele. Ő meg közben nevet, ficánkol... jól elvan.
2009. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Irigylem az első válaszolót. Én sem próbálkozom már a héten, marad a tejcsi. Már több mint egy hete minden megy a szemétbe.
2009. júl. 29. 10:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Ja, hát persze, közen az enyém is elmászik közben, miközben kanalazunk, de megyek utána, és azért hálistennek az eddigi mennyiséget megeszi, csak kicsit "macerásabb" etetni :))
2009. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát én is próbáltam utána mászkálni a kajával de akkor sem eszi meg. Ez van.
2009. júl. 29. 10:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam étvágya sem változott! De szerintem természetes,ha ebben a melegben egy Bab nem igazán akar enni! Gondolj csak Magadra...:-)
2009. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó nektek utolsó. Csak szerettem volna ha eszik mindenféle vitaminokat. Remélem a tápszer is jó neki, hogy csak azt eszi.Amúgy jól van semmi gond vele él mint Marci Hevesen :).
2009. júl. 29. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismét az 1. vagyok. :) Túltengek egy kicsit...


Na szóval, én meg néha kicsit aggódom is, hogy sokat eszik a gyerek. Leány, és 9,8 kiló 7,5 hónaposan. (73 cm). Néha azt szoktam gondolni, hogy ehetne kevesebbet is, mert félek, hogy jó nagy kislány lesz...


De hát a védőnő erről lebeszélt.. Majd lemozogja (mondja ő).

2009. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kisfiam pont azóta eszik normálisan, amióta nagy meleg van.
2009. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!