Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Másnak a babája sem...

Kismamák! Másnak a babája sem akar enni rendesen ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Kisfiam reggelizik, tízóraizik, de ebédelni nem akar. Már 15 múlt és csak az inni valót fogadja el.

Már cumisüvegbe is beletettem a főzeléket pedig nagyon ellene vagyok, de így sem.


2009. jún. 11. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez ilyenkor normális. Hagyd rá a babádra, legyen mindig kaja, amikor amúgy enni szokott, de ne aggódj, ha nem eszik. Igyon sokat. És keressetek valami olyan falatot, kaját, amit szívesen megeszik. Nálunk ez kefir volt.
2009. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 15 hós, és amióta ez a nagy meleg van, csak a felét eszi meg a szokásosnak, kivétel a tejtermékek, azt jól megeszi.
2009. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy nem eszik. én is alig élek ebben a hőségben.

A lényeg h elegendő mennyiségű folyadékot igyon!

2009. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem vagyunk egyedül... a fiam sajnos még fogyott is (10 hónapos múlt)
2009. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!