Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akad akinek ebben a melegben...

Akad akinek ebben a melegben rendesen eszik a babája?

Figyelt kérdés
Az enyém 7 hónapos, már voltak kedven ételei, üveges is meg amit én csináltam neki. De most több mint egy hete nem eszik csak pár kanállal belőle és löki el a kezemet. A tápszert elfogadja,de abból se sokat eszik, inkább többször keveset. Olvasom itt hogy mostanában több baba is ezt csinálja. Van olyan baba aki rendesen eszik?
2009. júl. 29. 10:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor szép nagy baba első válaszoló. Az enyém se kicsi 7 hónapos 8 kiló és 72cm. Kis hurkás.
2009. júl. 29. 10:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerencsére az én kislányom is eszik rendesen, sőt. Szerintem elég sokat is, de valószínű, hogy kell neki, mert hízni nem hízik sokat. Igaz én szerencsés vagyok vele, szinte minden téren :) Most 10 hónapos, kis bélpoklos :) a meleg se zavart be neki. Amúgy szerintem nem baj, ha csak a tápszert fogadja el a babád, biztos erre van most szüksége a szervezetének, tudják ők mi kell nekik, okos babácskák :) Az én babámnál is volt ilyen, hogy szinte csak tápszert fogadott el, akkor azt kapott.

2009. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Nem tudom de 2 hónapja nem hízik a babám, 7 hós és 8 kiló már 2 hónapja. Nagyobb mint kéne lennie a táblázat szerint, de akkor is kéne hízzon gondolom. A doki meg azt mondta hogy nem baj mert úgyis nagyobb mint kéne legyen.
2009. júl. 29. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!