Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a védönö azt mondja hogy...

Ha a védönö azt mondja hogy csak oldalt lehet aludnia a babának, mert ezt kell mondania, akkor te így is teszel? Minden tanácsot, utasítást betartasz amit mond?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bocs az offért: lehet védőnőt váltani? Mert az enyémről sajnos jót nem tudok mondani (nem is értem hogyan tudta elvégezni az eü főiskolát, volt néhány dolog, amit tőlem kérdezett meg, mert nem tudta... :D)


On: Nem, nem tartom be.

2012. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem, mivel nagyon egészségtelen pici babát oldalt altatni.
2012. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11es: nem, a védőnőt nem lehet leváltani, mert körzetileg vannak.

Az altatásról:

Elvileg a babákat nem szabad hason altatni, mert a bölcsőhalálban meghalt csecsemők 99%át úgy találják, h a hasán fekszik. Ezért ajánlott háton vagy oldalt altatni.

2012. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hason nem lehet altatni a bölcsőhalál miatt, háton nem lehet, mert megfullad a felbukott tejtől, oldalt pedig azért, mert eldeformálja a csípőcsontot. Szerentem altassuk egy hintában, ott függőlegesen van. Annyira viccesek már ezek a tanácsok. Én oldalt altattam, mert rengeteget bukott.
2012. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as, de le lehet, csak annyira körülményes, hogy a védőnők elfelejtik megemlíteni. Elsősorban egy védőnői szolgálaton belül működik, a régi védőnő ellen kibékíthetetlen ellentétre kell hivatkozni, és ez okból átkérnie magát az embernek egy másikhoz. Ehhez viszont rengetegszer meg kell jelenni, írásban jelenteni stb., és az új védőnőnek is el kell vállalnia az új gyermeket, tehát bele kell férnie az idejében. Tudok olyan esetről, amikor ezt az utat végigjárták, és végül megengedték nekik az átmenést.
2012. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésedre válaszolok, mert én még olyan helyzetben nem voltam hogy valamit nem akartam volna elfogadni amit mondtak szerencsére, de szerintem a legnagyobb baromság hogy így ne aludjon úgy ne aludjon a baba stb... Lássuk csak: hason ne aludjon mert bölcsőhalálban meghalhat, háton se, mert a visszabukott tejtől megfulladhat, oldalt se mert akkor a csipője nem fejlődik rendesen és csipőficamos lesz. Tehát akkor legjobb ha álló helyzetben levitál. Szerintem ez lesz a legújabb ajánlás a védőnők szövetségétől.
2012. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!